Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-11-17

Šeima sulaukė grasinimo iškeldinti dėl verkiančio kūdikio

  
Šeima sulaukė grasinimo iškeldinti dėl verkiančio kūdikio
© Asmeninio arch. nuotr.
Skundo sulaukę tėvai teigia, kad tai – siaubinga būstą besinuomojančių šeimų diskriminacija.

Vakarų Londone nuomojame bute gyvenanti keturių asmenų šeima sulaukė grasinimų būti iškeldintiems po to, kai kaimynai pasiskundė dėl dažnai verkiančio kūdikio.

Veterinaras Attilas Wurthas su žmona Ildiko gyvena Hammersmith rajone ir augina trejų sūnų bei 15 mėnesių dukrą.
Prieš kelias dienas šeima sulaukė laiško iš kompanijos „Sheraton”, kuri administruoja jų nuomojama būstą. Laiške rašoma, kad šeimos kaimynai dėl triukšmo skundžiasi „kiekvieną dieną” ir jei triukšmas nesiliaus, šeima sulauks dviejų savaičių perspėjimo išsikraustyti.
 
Laiškė dėstoma, kad kaimynai skundėsi, jog buvo prikelti verkiančio vaiko 05:30 val. bei antrą kartą tą pačią dieną 06:45 val.
 
Skundo sulaukę Londone dirbantys tėvai teigia, kad tai – siaubinga būstą besinuomojančių šeimų diskriminacija.
 
Veterinaras Attilas Wurthas su žmona Ildiko. Asmeninio arch. nuotr. Veterinaras Attilas Wurthas su žmona Ildiko. Asmeninio arch. nuotr.
 
Pasak tėvų, dukros verkimas netruko ilgai. Šeima taip pat atskleidė, kad namuose neturi nei televizoriaus, nei muzikos grotuvo, kurie galėtų sukelti „triukšmą”.
„Norint auginti vaikus Londone turi būti be galo turtingas. Mes neišgalime nusipirkti savo būsto. Mus labai nuliūdino gautas grasinimas būti iškeltiems iš mūsų namų”, - BBC sakė šeima.
 
 
  

Žymos: Šeima, Triukšmas, Vaikai, Būstas Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...