Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   guardian.co.uk   |   2015-07-20

Stebuklas: būstas pinga Londone, brangsta – šiaurės rytuose

  
Stebuklas: būstas pinga Londone, brangsta – šiaurės rytuose Nekilnojamojo turto kainos krenta Londono pietryčiuose ir pietvakariuose.
Nekilnojamasis turtas iki 150 000 svarų – maždaug dviejų, gal trijų kambarių butai ar namai – yra labai paklausus ir išgraibstomas akimirksniu

Remiantis tinklapio „Rightmove“ duomenimis, nekilnojamasis turtas žaibiškai brangsta šalies šiaurės rytuose, tačiau pinga – Londono Kengsintono ir Chelsea rajonuose.

Kaip pranešė guardian.co.uk, liepą Kengsintone ir Chelsea siūlomos nekilnojamojo turto kainos nukrito 7,2 proc., arba 178 000 svarų iki to 2,29 milijonų svarų. Tuo tarpu šiaurės rytų Londone būsto kainos kilo apie 2,1 proc. iki 147 251 svarų, Tai – bene didžiausias kainų kilimas Jungtinėje Karalystėje.
Tačiau būstų pardavėjams pietryčiuose, prietvakariuose ir West Midlands regione naujienos ne kokios – ten liepos mėnesį buvo pastebėtas žymus kainų kritimas.
 
Vis dėlto remiantis metiniais duomenims, siūlomos nekilnojamo turto kainos Londone pakilo labiausiai, net iki 7,8 proc., tuo tarpu Welse užfiksuotas 1,7 proc kainų kritimas.
 
Tačiau skirtinguose Londono rajonuose kainų skirtumai – itin ryškūs. Dar praeityje, atrodo, ne itin populiariuose rajonuose kiek tolėliau nuo sostinės širdies, pavyzdžiui Redbridge, Waltham Foreste, Hillingdone ir Mertone, per metus iš nekilnojamojo turto buvo uždirbama 15 proc. O tokiuose prabangiuose
rajonuose kaip Islingtonas, Fulhamas ir Richmondas būsto kainos nekinta jau daugelį metų.
 
Be to, „Rightmove“ teigė, kad kyla konfliktas tarp nekilnojamojo turto pirkėjų ir perpirkėjų, kadangi jie nepasidalina dviviečiais butais ir namais. Tai gana opi problema norintiems pigiau įsigyti nekilnojamojo turto, nes būtent tokio tipo butai ir namai yra labai populiarūs.
„Nustatėme, jog nekilnojamasis turtas iki 150 000 svarų – maždaug dviejų, gal trijų kambarių butai ar namai – yra labai paklausus ir išgraibstomas akimirksniu,“ – sakė nekilnojamojo turto agentas Merrickas Binchas iš Trevoro Bicho nekilnojamo turto agentūros.
 
Londone didžiausia kova tarp būsto savininkų ir nuomotojų vyksta už 400 000-700 000 vertės namus,
 
  

Žymos: Nekilnojamasis turtas, Būsto kainos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Susitinka du draugai.
– Tu žinai, kas buvo Da Vinčis, Mikelandželas, Rubensas, Rembrantas?
– Ne.
– O kas buvo Vivaldis, Bachas, Bethovenas, Bramsas?
– Irgi ne.
– O aš žinau, nes vaikštau į koncertus, parodas, muziejus!
– Šaunuolis. O ar žinai, kas yra Žibartas Ramanauskas?
– Ne. O kas jis?
– Jis tas, kuris ateina pas tavo žmoną, kai tu būni koncertuose, parodose, muziejuose...