Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-08-14

Trijuose namuose Barkinge ir Dagenhame - 55 gyventojai

  
Trijuose namuose Barkinge ir Dagenhame - 55 gyventojai Savivaldybė gaudo didelėmis grupėmis gyvenančius imigrantus.

Toks šokiruojantis radinys aptiktas Barkingo ir Dagenhamo rajone, po to, kai policijos pareigūnai atliko nuomojamų patalpų patikrinimą. Pirmajame name iš viso 22 rasti žmonės gyvenantys nelegaliai pastatytame namo priestate bei sode esančioje pašiūrėje.

Vos mylia toliau nuo minėtos vietovės, Japan Road gatvėje, rasta 15 suaugusiųjų ir 5 vaikai gyvenantys penkiuose kambariuose, kuriuose tik po tris lovas. Šalia esančioje Monor Road vietovėje, esančiame trijų kambariu name, kuris buvo išnuomotas, kaip šešių kambarių namas, rasta 18 suaugusiųjų ir 2 vaikai.
Atlikus patikrinimą, nustatyta, kad šiuose namuose ne tik per daug gyventojų, bet ir jie visiškai nesaugūs ir netinkami gyvenimui.
 
Apie tokias baisias gyvenimo sąlygas 34-erių lietuvė Agnė Arlauskienė naujienų portalui standard.co.uk. sakė: „Negaliu patikėti, kad žmonės gali taip gyventi, o ypač su vaikais. Nuoma brangi, tačiau tiek daug žmonių viename name gyventi negali. Tai siaubinga”.
 
Kita kaimynystėje gyvenanti moteris teigė mačiusi, kaip name gyvenanti grupelė vyrų iš nereikalingų baldų galiniame sodelyje susikonstravo dviaukštes lovas.
 
„Tikras košmaras. Man jų gaila, bet tuo pačiu, aš jų bijau, niekam nemalonu gyventi tokioje kaimynystėje“, - pasakojo kaimynė.
27-erių rumunas Tenant Boganas Ionelis nuomotame name už £1200 per mėnesį, gyveno su žmona, dviem vaikais ir kitais šeimos nariais.
 
„Iš pradžių name gyvenome tik mes ir kiti šeimos nariai, bet pastarąsias dvi savaites, kartu su mumis trumpam apsigyveno dar keturi žmonės. Pas mus dažnai užsuka draugai ir kiti žmonės, su kuriais einame kartu į darbą. Jei tai trukdo, mes taip nebesielgsime“, - aiškinosi vyras.
  

Žymos: Būstas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sekmadienio popietė. Turtingo Anglijos lordo dvaras. Seras sėdi fotelyje, skaito laikraštį. Įeina tarnas.
– Sere, gal būtų galima įsipilti stiklinę vandens iš grafino?
Lordas, nepakeldamas akių nuo laikraščio:
– Žinoma, Džonai, prašom.
Tarnas įsipila ir išeina su stikline. Po kiek laiko grįžta:
– Sere, gal būtų galima įsipilti dar vieną stiklinę vandens?
– Žinoma, gali įsipilti.
Tarnas vėl įsipila ir išeina. Po kiek laiko vėl grįžta:
– Sere, gal būtų galima įsipilti dar vieną stiklinę vandens?
– Prašau. Tik, Džonai, kam tau tiek vandens?
– Gaisras, sere.