Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2016-08-20

Už privataus būsto nuomą sumokama dvigubai daugiau

  
Už privataus būsto nuomą sumokama dvigubai daugiau
© google.com
Vyriausybė daug pinigų išleidžia būsto paramai
Padaugėjo žmonių, kurie yra priversti nuomotis būstą.

Žmonės, kurie privačiai nuomoja būstą kitiems, praėjusiais metais netiesiogiai gavo net 9,3 milijardus svarų „būsto pašalpos“ pinigų. Tai yra dvigubai didesnė suma už tą, kurią jie gaudavo prieš dešimtmetį.

 2006 metais privataus būsto šeimininkams buvo sumokėta 4,6 milijardų svarų. Pasak tyrimo šeima, kuri nuomojasi būstą iš privataus sektoriaus, per metus sumoka tūkstančiu svarų daugiau negu ta šeima, kuri gyvena socialiniame būste.
Tyrimas, atliktas „National Housing Federation“ užsakymu parodė, jog to priežastis yra ženkliai padidėjęs skaičius žmonių, privačiai besinuomuojančių nekilnojamąjį turtą. Nuo 2008 m. tokių žmonių skaičius pasiekė 42 proc.
Būsto paramą gali gauti žmonės, kurie neišgali savarankiškai išsinuomoti nekilnojamojo turto. Beveik pusė tokią paramą gaunančių žmonių yra dirbantys.
 
„National Housing Federation“ direktorius Davidas Orras sakė: „Yra visiška beprotybė išleisti 9 milijardus mokesčių mokėtojų pinigų tam, kad padėti tiems, kurie juos nuomoja. Būtų protingiau išleisti tuos pinigus statant naujus namus, kuriuos galėtų įsigyti mažesnes pajamas gaunantys gyventojai.“
 
 
Jeigu tie 9,3 milijardai, kuriuos vyriausybė išleido privačius būstus nuomojantiems žmonėms, būtų paskirti naujų namų statybai, būtų buvę galima pastatyti 50 tūkst. namų.
  

Žymos: Nuoma, Būstas, Būsto pašalpos, nekilnijamas turtas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“