Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-04-09

Vyriausybės būsto nuomos schema skatina imigrantų diskriminaciją

  
Vyriausybės būsto nuomos schema skatina imigrantų diskriminaciją
© Geograph.ie
Vyriausybės sistema skatina diskriminaciją prieš kitataučius.

Paaiškėjo, kad Jungtinės Karalystės parlamentarai nusprendė nekreipti dėmesio į eksperto išvadas, kad Vyriausybės būsto nuomos schema, kurios būsto nuomotojai turi atsakomybę tikinti nuomininko migracijos statusą, skatina diskriminaciją prieš imigrantus.

Kai kurie būstų savininkai taip bijo sulaukti nemalonumų, kad būstą nuomoja tik asmenims, kurie turi britišką pasą. Pasitaikė ir tokių atvejų, kai būstas žmonėms nebuvo suteiktas dėl užsienietiškai skambančio vardo ar akcento.
Šiuo metu būsto nuomotojai JK yra atsakingi už būsimų nuomininkų migracijos statuso patikrinimą.
 
Atliktos apklausos metu paaiškėjo, kad net 42 proc. būsto nuomotojų „greičiausiai” neišnuomotų būsto kitataučiams, t.y. asmenims, kurie neturi Britanijos pilietybės, o ketvirtadalis mažiau būsto nenuomotų asmenims, kurie „atrodo” užsieniečiai.
 
Pasak eksperto, kuris su savo pastebėjimais kreipėsi į ministrus, tokia sistema skatina benamystę, nusikalstamumą gatvėse bei diskriminaciją, tačiau politikai nusprendė plačiau į šią problemą nesigilinti ir pasiūlymą detaliau ištirti „Right to Rent” schemos poveikį atmetė.
 
Dėl tokių politikų veiksmų Imigrantų gerovės taryba (angl. The Joint Council for the Welfare of Immigrants, JCWI) pradėjo teisinį ginklą dėl politikų veiksmų bei teigė, kad tokia reakcija į identifikuotą problema yra „gėdinga”.
 
 
 
  

Žymos: Diskriminacija, Imigrantai, Būsto nuoma

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Labai taktiškas įmonės vadovas pasikvietė pavaldinį:

– Gerbiamasis Jonai, aš tiesiog neįsivaizduoju, kaip mūsų firma gali išgyventi be jūsų, bet nuo kito pirmadienio mes pabandysime tai padaryti.