Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2018-06-23

Žada atimti socialinius būstus

  
Žada atimti socialinius būstus
© John M nuotr.
Iš socialinio būsto būtų iškeldinti visi nusikaltėlio šeimos nariai.
Iš būsto lėktų ne tik nusikaltėlis, bet ir visi jo šeimos nariai

Jungtinėje Karalystėje palankiai vertinamas pasiūlymas iš valstybės suteikiamo būsto iškeldinti nusikalstamoms grupuotėms priklausančių asmenų šeimas.

„Tik taip jie supras savo nusikalstamo elgesio pasekmes“, – sakė apie siūlymą viešai prabilusi parlamentarė Victoria Atkins.
Pagal pateiktą pasiūlymo projektą, jeigu socialiniame būste gyvenantis asmuo susidėtų su nusikalstamomis gaujomis, iš namų būtų iškeldintas ne tik jis, bet ir visi jo šeimos nariai. Manoma, kad ši priemonė nusikalsti linkusius žmones priverstų atsakingiau galvoti apie savo veiksmus ir atgrasytų nuo įstatymų laužymo.
 
Šis projektas pradėtas rengti dar 2014 metais, tačiau viešai apie tai kol kas nediskutuota, tiesa, sumanymas sulaukė griežtos kritikos iš žmogaus teisių gynėjų organizacijų.
 
Vis dėlto V. Atkins yra įsitikinusi, kad dabar vyriausybė gali įteisinti tokią politiką, ypač po to, kai šiemet Londone kilo itin didžiulė nusikaltimų banga, nusinešusi daugybę gyvybių – jauni žmonės dažniausiai žūsta nuo peilių dūrių.
 
Policijos teigimu, dauguma žmogžudysčių siejamos su nusikalstamų grupuočių narių nesutarimais. Pareigūnų vadovybės nuomone, toks iškeldinimas iš socialinio būsto būtų veiksminga priemonė kovojant su nusikalstamumu.
 
V. Atkins mano, kad šis pasiūlymas – gera žinutė tėvams, kurie turėtų atidžiau pasidomėti, ką laisvalaikiu veikia jų atžalos.
 
„Jie turėtų pasižiūrėti į virtuvės stalčius ir patikrinti, ar visi peiliai yra vietoje“, – sakė politikė.
  

Žymos: Nusikalstamumas, Socialinis būstas, iškeldinimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteris sėdi restorane ir sako padavėjui:
– Atnešk man tai, ką valgo šalia esantis ponas.
Padavėjas atsako:
– Gerai, ponia.
Truputį vėliau padavėjas prieina prie jos staliuko ir sako:
– Ponia, man labai gaila, bet tas ponas nesutinka atiduoti savo porcijos.