Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2017-09-28

Žadama riboti būsto nuomos kainas

  
Žadama riboti būsto nuomos kainas
© Google nuotr.
Manoma, kad būsto nuomos rinkoje galima įvesti maksimalius mokesčius..
Būsto nuomos kainas būtina reguliuoti dėl neproporcingai augančios infliacijos – kai atlyginimai auga lėčiau nei nuomos mokestis

Aukštos ir nesustojančios augti būsto nuomos kainas šiandien laikomos viena iš didžiausių problemų Jungtinėje Karalystėje, todėl žadama jas apriboti.

Nors demokratinėse valstybėse valdžia įprastai nereguliuoja kainų, būsto nuomos įkainių ribojimo idėją iškėlė į premjero postą nusitaikęs leiboristų partijos lyderis Jeremy Corbyn’as. Brighton’e vykusio partijos suvažiavimo metu politikas teigė, kad reikia suteikti savivaldybėms galią kontroliuoti nuomą.
„Būsto nuomos kontrolė galioja įvairiuose pasaulio miestuose ir aš norėčiau, kad tokią galią turėtų ir mūsų šalies miestai, kurie apgintų nuomininkus“, – sakė J. Corbyn’as, o jo patarėjai pridūrė, kad toks planas – tai daugiau nei rinkiminis pažadas ir gali būti įgyvendintas.
 
Pasak politiko, būsto nuomos kainas būtina reguliuoti dėl neproporcingai augančios infliacijos – kai atlyginimai auga lėčiau nei nuomos mokestis.
 
Tai galėtų būti kontrolės pagrindas, mano jis. Pirminiame J. Corbyn’o pasiūlyme – atskiriems būsto tipams nustatyti maksimalias kainas.
  

Žymos: Nuoma Anglijoje, Būsto nuoma, nuomos kainos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Čiukčiui sugedo laikrodis. Nunešė jį pas laikrodžių meistrą, taip pat čiukčį. Mechanikas, išardęs laikrodį, pamatė, kad tarp mechanizmo dantračių įstrigęs negyvas tarakonas, ir liūdnai sako:


– Neveiks.


– Kodėl?


– Mašinistas numirė.