Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Cityam.com   |   2017-01-05

„Aldi” tapo didžiausias algas mokančiu prekybos tinklu

  
„Aldi” tapo didžiausias algas mokančiu prekybos tinklu Londone „Aldi” darbuotojai gaus mažiausiai £9,75 per val.
Londone „Aldi” darbuotojai gaus mažiausiai £9,75 per val.

Prekybos tinklas „Aldi” savo darbuotojams padovanojo pavėluotą, tačiau puikią kalėdinę dovaną. Ketvirtadienio rytą parduotuvių tinklo atstovai paskelbė, kad kils darbuotojų algos.

Prekybos tinklas jau yra žinomas, kaip siūlantis vienas mažiausių maisto ir buities prekių kainas JK. Nuo šio „Aldi” oficialiai tampa didžiausias algas mokančiu prekybos tinklu Jungtinėje Karalystėje (JK).
„Aldi” patvirtino, kad savo darbuotojams visoje šalyje mokės mažiausiai £8,53 per valandą, o Londone mažiausiai £9,75 per valandą, - skelbė cityam.com.
 
„Tiesa” primena, kad nacionalinis pragyvenimo užmokestis JK šiuo metu siekia £7,20 per val. Kancleris Philipas Hammondas prižadėjo, kad nuo 2017 m. balandžio mėn. ši suma išaugs iki £7,50 per val.
 
 
  

Žymos: Algos, Darbo užmokestis, Aldi

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!