Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC   |   2017-04-11

Atskleista rinka, kurioje šiuo metu yra 84 tūkst. laisvų darbo vietų

  
Atskleista rinka, kurioje šiuo metu yra 84 tūkst. laisvų darbo vietų
© Flickr nuotr.
Ekspertų teigimu, didžiausia problema – mažas darbo užmokestis.
Šiuo metu slaugytojas vidutiniškai gauna £7,69 per valandą arba £14800 per metus.

Atskleista darbo sritis, kurioje Anglijoje praėjusiais metais dėl sudėtingų darbo sąlygų ir nepakankamo užmokesčio darbą metė daugiau nei 900 darbuotojų kasdien. Pasirodo, šiuo metu viena iš didžiausią krizę patiriančių sričių – socialinė rūpyba, kurioje kasdiena iš darbo išeina beveik tūkstantis darbuotojų.

Specialistų teigimu, didėjantis darbuotojų trūkumas ir šalies pasitraukimas iš Europos Sąjungos reiškia, kad vis daugiau asmenų, kuriems reikalinga socialinė rūpyba, nebesulaukia reikiamos priežiūros.
Paskaičiuota, kad šiuo metu vien Anglijoje trūksta 84320 slaugytojų. Tai reiškia, kad kas 20 darbo vieta šioje srityje lieka laisva.
 
Atvirame, ministrei pirmininkei skirtame laiške socialinių slaugytojų asociacijos vadovai šalies vadovę perspėja, kad rūpybos sritį netrukus ištiks didžiulė krizė.
 
Vyriausybės atstovai teisinasi, kad į socialinę priežiūrą papildomai investuoti 2 mlrd. svarų sterlingų, - pranešė bbc.co.uk.
 
Senėjanti šalies populiacija reiškia, kad darbuotojų poreikis nuolatos didėja, o, deja, pasiūla - mažėja. Vien 2015-16 metais slaugytojo darbą metė 338520 darbuotojų. 60 proc. iš jų paliko rūpybos sektorių.
 
Ekspertų teigimu, didžiausia problema – mažas darbo užmokestis. Šiuo metu slaugytojas vidutiniškai gauna £7,69 per valandą arba £14800 per metus. Kas ketvirtas slaugytojas dirba pasirašęs nulio valandų kontraktą.
 
  

Žymos: Darbas Anglijoje, Slaugytojai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pro kalėjimą eina jauna mergina. Balsas iš lango:
– Panele, ką jus darysite 2020 metų lapkričio 18 dienos vakarą?