Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   reuters.com   |   2016-06-30

Bankas „Lloyds“ atleidžia šimtus darbuotojų

  
Bankas „Lloyds“ atleidžia šimtus darbuotojų
© Flickr.com nuotr.
Apie šimtus atleidžiamų darbuotojų pranešė ir bankas ir šaltiniai.

Bankų grupė „Lloyds“ artimiausiu metu planuoja atleisti daugiau nei pusę tūkstančio darbuotojų: tai masiškiausias atleidima snuo finansinės krizės laikų.

Anoniminiai šaltiniai naujienų agentūrai patvirtino, kad darbo netrukus neteks 640 bankininkų, nors plačiau šio sprendimo nekomentuoja. Tuo tarpu oficialus banko pranešimas patvirtina, kad bus atsisveikinta su 525 darbuotojais.
Nuo spalio taip pat bus uždaryti 23 banko skyriai Jungtinėje Karalystėje. Aiškinama, jog tokių sprendimų imtis privertė vis didesnis klientų, kurie naudojasi elektroninėmis paslaugomis, skaičius. Tai – jau anksčiau suplanuotas žingsnis, skelbia bankas.
 
Tačiau šaltiniai sako, jog anksčiau suplanuoti skaičiai bus pakoreguoti darbuotojų nenaudai. Spėjama, kad aukščiausius postus užimančių bankininkų planus keisti privertė ir netikėtas referendumo dėl narystės Europos Sąjungoje rezultatas.
 
Po jo bankų akcijų kainos ženkliai krito.
 
„Lloyds“ pozicija referendumo atžvilgiu visada buvo stabili: bankas norėjo išlikti ES, taip jo veiklai sukuriama palankesnė aplinka, anksčiau skelbė „Lloyds“.
  

Žymos: Lloyds TSB, atleidimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Iš supermamų forumo: „Visą naktį verkiau. Patarkite – kodėl?“