Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-02-13

Bedarbiams už pašalpas teks dar pakovoti

  
Bedarbiams už pašalpas teks dar pakovoti Paaiškėjo, kad nemokamas darbas už pašalpas buvo neteisėtas.

Britanijos vyriausybei pralaimėjus jai iškeltą ieškinį dėl nemokamo darbo, siekiant bedarbiams suteikti darbinės patirties, pareigūnai ieško būdų, kaip apginti valstybinę programą.

Valstybę vergovine tvarka apkaltino 24 metų universiteto absolventė iš Birminghamo, kuri buvo priversta nemokamai atidirbti pašalpas „Poundland“ parduotuvėje. Teismo užtarimo sulaukė ir 40 metų vairuotojas iš Nottinghamo, kuris atsisakęs dirbti nemokamai, neteko šešių mėnesių bedarbio išmokų.
Diegiant programą „Back to work“ valstybė tikėjosi bent nemokamu darbu suteikti progą įgyti būtinių darbo rinkai įgūdžių, tačiau dauguma apkaltino šį modelį vergoviniu darbu. Dabar bus skubiai svarstoma, ar bedarbiai atsisakę dirbti nemokamai, turės teisę susigrąžinti sustabdytas bedarbio išmokas.
 
Darbo ministras Markas Hobanas sakė nusivylęs teismo sprendimu ir užtikrino, kad vyriausybė dės visas pastangas, kad programa būtų tęsiama. „Teismo išaiškiname teigiama, kad programoje buvo pateikta per mažai informacijos, todėl stengsimės pateikti tikslesnį programos išsiaiškinimą ir užtikrinti, kad žmonės norintys finansinės paramos iš valstybės, parodytų motyvaciją, ieškodami darbo“, - sakė jis.
 
 
 
  

Žymos: Anglija, Londonas, Pašalpos, Darbas Anglijoje, Gyvenimas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kažin ar Anglijoje gyventi gera?
– Visur gera, kur mūsų nėra...
– Vadinasi, kasmet Anglijoje gyventi tampa vis blogiau?