Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-09-12

Bedarbių Britanijoje mažiau

  
Bedarbių Britanijoje mažiau Bedarbių skaičius aptirpo.

Britanijos ekonomistus pasiekė kiek geresnė gegužės-liepos mėnesių darbo statistika nei tikėtasi. Nors nežymiai, tačiau bedarbystės lygis šalyje mažėja. Visgi skeptikai sako, kad tai gali vykti laikinų ir ne pilno etato darbų sąskaita.

Suskaičiuota, kad šiuo metu bedarbystė šalyje siekia 7,7 proc., kuri pirmaisiais pavasario mėnesiais buvo 7,8 proc. Bedarbių per tris mėnesius sumažėjo 24 tūkst. ir jų skaičius šiuo metu siekia beveik 2,5 mln. Tuo pačiu sumažėjo ir gaunančių bedarbio pašalpas – iki 1,4 mln. Tai mažiausias skaičius nuo 2009 vasario mėnesio.
Visgi pastaruoju metu gan sparčiai auga ne pilnu etatu dirbančių darbuotojų skaičius. Apklausos rodo, kad žmonės renkasi tokį variantą priverstinai, negalėdami rasti darbo pilnu etatu. Palyginus su rezultatais prieš penkerius metus, dabar tokių darbuotojų yra dvigubai daugiau.
 
Visgi Britanijos ekonomika nors iš lėto, rodo mažus atsigavimo žingsnius. Pastaruoju metu atsigavo ir svaro kursas dolerio bei euro atžvilgiu. Kol kas didžiausios problemos išlieka su jaunimo bedarbyste ir apskritai ilgalaike bedarbyste.
 
  

Žymos: Ekonomika, Darbas, Darbas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Per dykumą bėga šuo ir murma:
– Jeigu nerasiu medžio, apsisisiosiu...