Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Telegraph.co.uk   |   2016-03-01

Benamio uždarbis per dieną – 500 svarų

  
Benamio uždarbis per dieną – 500 svarų Kai kurie išmaldos prašytojas gatvėse per savaitę susirenka apie £2,500 uždarbį.

Neapsikentęs miesto tarybos narys paviešino, kad turi informacijos, jog ne visi mieste išmaldos prašantys benamiai neturi pastogės virš galvos. Pasirodo, kai kurie ne tik turi būstą, bet ir iš užjaučiančių gyventojų per dieną susirenka iki 500 svarų uždarbį.

Kaip pranešė telegraph.co.uk, neįvardintas išmaldos prašytojas Wolverhamptono miesto gatvėse per savaitę susirenka apie £2,500 uždarbį. Tai reiškia, kad per metus šis „benamis” uždirba apie £130 tūkst. – tik £12 tūkst. svarų sterlingų mažiau nei Jungtinės Karalystės Ministras pirmininkas Davidas Cameronas.
Pasak Steve’o Evanso, dauguma mieste išmaldos prašančių asmenų visai nėra benamiai, o pinigų jiems trūksta alkoholiui ar narkotikams. Vyro teigimu, apsimetėliai naudojasi jautrių žmonių gerumu. Žmonių, kurių metiniai atlyginimai dažnai vos siekia £20 tūkst. per metus.
 
„Mes turime patikrintos informacijos, kad vienas miesto išmaldos prašytojas per dieną gauna nuo £300 iki £500 ir jis net nėra benamis. Nemanau, kad tai yra priimtina”, -piktinosi S. Evansas.
 
Politiko teigimu, tokiems „profesionalams” turėtų būti uždrausta lankytis miesto centre, o pagalba suteikta žmonėms, kuriems jo siš tiesų reikia.
 
  

Žymos: Benamiai, uždarbis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Gyvenimo aprašymo skiltyje „šeiminė padėtis“ Jonas visada rašydavo: „Be išeities“...