Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-03-09

Bloga žinia dirbantiems: atlyginimai kils mažiau, nei iki šiol

  
Bloga žinia dirbantiems: atlyginimai kils mažiau, nei iki šiol
© Flickr.com
Britiškos monetos.
Atlyginimų augimas pasieks piką tik 2022-ųjų pabaigoje, o kol kas jis mažiausius per pastaruosius 210 metų.

Tyrimas atskleidė, kad per ateinantį dešimtmetį užmokesčio didėjimas Jungtinėje Karalystėje bus prasčiausias nuo Napoleono karų laikų.

Prasta ekonomikos būklė, manoma, tęsis ir gerokai po 2020-ųjų. Tyrimą atlikusi organizacija „The Resolution Foundation“ tikina, kad Didžioji Britanija išgyvena precedento neturinčius 15 metų, kuomet išlaidos ir toliau mažinamos, o atlyginimai auga lėtai. Iždo kancleris Philipas Hammondas paragintas peržiūrėti mažas pajamas gaunančių šeimų biudžetą.
Analizėje teigiama, kad iždo kancleris ir už biudžeto rengimą atsakingi asmenys ignoruoja dabartinę ekonomikos būklę bei neskelbia tikrosios situacijos. Mat skelbdamas šių metų biudžetą P.Hammondas tikino, kad ekonomika ateinančiais finansiniais metais augs sparčiau ir pasieks 2 proc.
 
Ekspertai tvirtina atvirkščiai ir skelbia, kad atlyginimų augimas pasieks piką tik 2022-ųjų pabaigoje, o kol kas jis mažiausius per pastaruosius 210 metų. Tyrimą paskelbusios organizacijos direktorius Torstenas Bellas sakė, kad skelbtasis biudžetas neatkreipė dėmesio į opiausias problemas.
 
„Iš vakarykščio biudžeto aišku, kad ir viešiesiems, ir šeimos finansams suplanuotas mažinimas užsitęs gerokai po 2020-ųjų. Koncentravimasis į geras naujienas ir planus „Brexit“ užmaskavo faktą, kad mes tik įpusėjome fiskalinį konsolidavimą, kuris jau turėjo būti baigtas", - kalbėjo tyrimo autorius.
 
 
  

Žymos: Darbas, Minimali alga

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pareina Petriukas iš mokyklos ir sako mamai:
– Aš tau suskaičiuosiu iki dešimt, gerai?
– Na, skaičiuok...
– 1 3 4 5 6 7 8 9 10.
– O kur dvejetas? – klausia mama.
– Pažymių knygutėje...