Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2018-01-09

Britų kompanija atleis 250 darbuotojų

  
Britų kompanija atleis 250 darbuotojų
© Pixabay nuotr.
Anksčiau skelbta, kad Anglijos gamykloje bus atleista 400 žmonių.

Prancūzų grupei PSA priklausanti Didžiosios Britanijos automobilių gamybos kompanija „Vauxhall“ pirmadienį pranešė atleisianti dar 250 žmonių. Anksčiau skelbta, kad Anglijos gamykloje bus atleista 400 žmonių.

Bendrovę „Vauxhall“ kartu su jos vokiškąja „sese“ „Opel“ pernai nusipirko PSA, gaminanti „Peugeot“ ir „Citroen“ automobilius. Dabar grupė skelbia, kad Elsmyro gamykloje Šiaurės Vakarų Anglijoje bus atleista daugiau darbuotojų.
„Vauxhall“ pranešime nurodoma, kad darbuotojų skaičiaus mažinimas „parems ... perėjimą prie vienos darbo pamainos Elsmyre“ nuo balandžio.
 
Atsižvelgiant į naujausius skaičius, gamykloje darbo neteks maždaug trečdalis darbuotojų.
 
PSA rugpjūtį tapo antra didžiausia Europoje automobilių gamybos kompanija po „Volkswagen“, kai iš JAV milžinės „General Motors“ nusipirko „Vauxhall“ ir „Opel“.
 
  

Žymos: Darbas Anglijoje, Vauxhall

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.