Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-08-04

Britui darbe neleido mūvėti šortų, jis rado neįtikėtiną išeitį

  
Britui darbe neleido mūvėti šortų, jis rado neįtikėtiną išeitį
© pexels.com
Britas į darbą grįžo su suknele.

Per Europą besiritantis karštis kančia virto daugeliui žmonių. Ypač įstaigose, kuriose nėra oro kondicionierių ir ventiliatorių. Todėl, kai dvidešimtmečiui skambučių centro darbuotojui iš Eilsberio (Bakinhamšyro grafystė) darbdavys liepė trumpas kelnes pakeisti ilgomis, persirengti išsiųstas vaikinas sugalvojo protesto akciją – grįžo vilkėdamas suknelę.

Prieš išvykdamas namo persirengti britas administracijos pasiteiravo, kodėl jis negali darbe mūvėti šortų, jeigu moterys gali dirbti su sijonais ir suknelėmis. Jam vis tiek buvo nurodyta grįžti į darbą su dalykiniu kostiumu, tačiau vyras nusprendė nepasiduoti. Jeigu moterims galima vilkėti sukneles, tai kodėl jam tai turi būti draudžiama? Ir jis patikrino, ką gali pasiūlyti motinos drabužių spinta.
Prieš veidrodį tėvų namuose jis nusifotografavo su keliomis suknelėmis ir pabandė nustatyti, kuri jam geriausiai tinka. Pasirinko rožinės ir juodos spalvos suknelę.
 
Dar važiuodamas automobiliu, jaunasis vyras jautėsi sužavėtas savo naujojo įvaizdžio ir informavo visuomenę per tviterį apie savo rengiamą protesto akciją. Be jokios abejonės, kojas atidengianti suknelė patogumu nė kiek nenusileidžia šortams.
 
Atvykęs į darbo vietą tarnautojas sėdo prie savo rašomojo stalo ir toliau dokumentavo savo misiją. Jis tikėjosi, kad netrukus vėl bus išsiųstas namo persirengti. Per tą laiką tviteryje susidarė palaikančiųjų grupė. Jo asmenukės surinko daugybę „Likes“, rašo portalas Welt.de.
 
Jaunojo maištininko viršininkai nesurado įtikinamų argumentų prieš pasirinktą drabužį, tačiau pareikalavo vėl važiuoti namo ir šį kartą apsimauti šortus.
Vyras laimėjo. Oficialiame rašte darbuotojams įmonės vadovai sušvelnino griežtą aprangos kodą. „Dėl ekstremaliai aukštos oro temperatūros mes nutarėme, kad vyrams turi būti leista biure mūvėti trijų ketvirčių ilgio kelnes. Jos neturi būti šviesios spalvos, tik juodos arba
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: Karštis, Britas, šortai, kostiumas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įsibėgėjus krizei.

– Šitai – nuo nuovargio, tai – nuo nervinės įtampos, o šitai – nuo depresijos.

– Ačiū, daktare, ačiū... O išskyrus degtinę daugiau nieko neturite?