Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   ES   |   2015-01-20

C. Crawford: „Modelius pakeitė realybės šou dalyviai“

  
C. Crawford: „Modelius pakeitė realybės šou dalyviai“ Modelis C. Crawford įsitikinusi, kad dabartiniams modeliams sužibėti sunkiau nei buvo jai.

Supermodelis Cindy Crawford tikina, kad tūkstančių vertės sutartys su pasaulinio garso žurnalais manekenėms jau tampa praeitimi. Mat šiuo metu spauda reikalauja iš viršelių besišypsančių garsenybių, tad modeliai nustumiami į antrą planą.

Viena garsiausių pasaulio modelių tvirtino, kad ji ir kolegės Naomi Campbell, Linda Evangelista, Tatjana Patitz bei Christy Turlington dirbo sėkmingiau nei dabartiniai jauni modeliai. Interviu žurnalui„ES“ 48-erių manekenė teigė besidžiaugianti, kad teko dirbti būtent tuo metu: „Jaučiuosi lyg gyvenusi modelių epogėjaus metu“.
„Modeliai nebegauna svarbių sutarčių su žurnalais ar kosmetikos kompanijomis, kur ir slepiasi didieji pinigai. Dabar šios vietos atitenka aktoriams, dainininkams bei televizijos realybės šou dalyviams“, - tikino C. Crawford.
 
Madų pasaulio garsenybė pridūrė, kad dėl to kaltas pasikeitęs požiūris. Pasak modelio, jos karjeros laikais aktoriai norėjo būti vertinami rimtai. Jiems nereikėjo, kad raudonasis kilimas per renginius būtų tarsi podiumas. Anksčiau mados kūrėjams reikėjo to, ką galėjo pasiūlyti tik modeliai. „Modeliai nusprendė rodytis ne tik ant podiumo. Ir staiga mada tapo ne tik „Vogue“ ar vienetiniai dizainerių darbai. Mada tapo prieinama visiems, o mes tapome „roko žvaigždėmis“, kurių veidų reikėjo visiems“, - mintimis apie praeitį dalinosi C. Crawford.
 
Taip pat modelis atviravo apie vaikų auginimą, kuomet ypač svarbu įdiegti tinkamą požiūrį į savo kūną ir maistą bei sportą: „Mano duktė mato, kad aš mėgaujuosi maistu, bet ir sportuoju. Nevalgau vien salotų lapų, bet ir nesėdžiu priešais televizorių su dėže ledų. Jei einame su šeima pasmaguriauti, suvalgau ledų. Žinoma, vaikišką porciją, tačiau tai yra kompromisas. Noriu, kad mano vaikai aiškiai suprastų, koks yra sveikas kūnas ir kad pirmiausia svarbu pačiam jį mylėti. Tai, ką jie mato žiniasklaidoje – nėra sveika.“
 
 
 
  

Žymos: Darbas, Dieta, Mada

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbuosi su naujoke mokykloje:
– Labas, kaip sekasi?
– Gerai, o tau?
– Puikiai, koks tavo vardas?
– Ramunė.
– Hmm, keista, mano žmonos vardas Ramunė, bet mes dar nesusituokę. Tiesą sakant, aš neseniai su ja susipažinau…
*****