Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   thelocal.se   |   2014-05-19

Darbą rasti lengviausia buvo Švedijoje

  
Darbą rasti lengviausia buvo Švedijoje Švedijoje dirba apie 75 proc. žmonių, kurių amžius nuo 55 iki 64 metų.

Praėjusieji metai buvo ypač sėkmingi tiems, kurie darbo ieškojo Švedijoje. Portalas thelocal.se paskelbė, kad minėtoje šalyje 2013-aisiais buvo sukurtas rekordinis skaičius darbo vietų. Tai absoliutus rekordas Europos Sąjungoje.

 „Eurostato“ duomenys rodo, kad pernai galėjo įsidarbinti praktiškai visi norintieji, o daugumos pradėjusių dirbti amžius svyravo nuo 20 iki 64 metų.
 
Gerais rodikliais, mažinančiais nedarbą, gali pasigirti ir Vokietija, Nyderlandai bei Danija. Tuo tarpu Europos Sąjungos vidurkis įdarbinant ieškančius darbo buvo mažesnis nei 70 proc. ir siekė 68,3 nuošimčių.
 
Švedija Europą džiugina ir dar vienu labai svarbiu rodikliu – šalyje labai aukštas dirbančių vyresnio amžiaus žmonių procentas. Skaičiuojama, kad Švedijoje dirba apie 75 proc. žmonių, kurių amžius nuo 55 iki 64 metų. Panaši situacija ir Vokietijoje.
 
Nagrinėjant „Eurostato“ paskelbtus duomenis, paaiškėjo, kad kol kas prasčiausia situacija vis dar yra Graikijoje ir Kroatijoje. Ten ekonomika dar neatsitiesė po krizės.
 
  

Žymos: Švedija, Darbas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Adomaitis šaukia ant Juškevičiaus ir Kalniečio:
– Baikit jūs vieną kartą kamuolius Valančiūnui mėtyti!
Šie teisinasi:
– Tai kad jis geras „centras“, treneri...
– Geras tai geras, bet kad jis ant suoliuko sėdi!