Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   telegraph.co.uk   |   2015-05-14

Darbas Anglijoje: miestai, kuriuose sparčiai daugėja darbo vietų

  
Darbas Anglijoje: miestai, kuriuose sparčiai daugėja darbo vietų Laisvų darbo vietų skaičius greičiausiai didėja Edinburghe.
Šių metų balandį Edinburghe buvo ieškoma 79 proc. daugiau darbuotojų nei tuo pačiu metu 2014-siais.

Jungtinė Karalystė (JK) pasiekė žemiausią nedarbo lygį per pastaruosius 45-erius metus, maždaug nuo tada, kai pradėti rinkti duomenys. Tačiau kai kurie miestai naujų darbo vietų sukuria daugiau nei kiti. Portalas telegraph.co.uk atskleidė, kuriuose JK miestuose darbo vietų daugėjo greičiau nei Londone.

Iš visų JK miestų, vienareikšmiškai pirmauja Edinburghas. Šių metų balandį mieste buvo ieškoma 79 proc. daugiau darbuotojų nei tuo pačiu metu 2014-siais. Tai beveik dvigubai didesnis procentas nei šalies vidurkis, kuris tesiekia 43 proc.
Tuo tarpu Londono darbo vietų pasiūla šiuo metu yra šiek tiek mažesnė už JK vidurkį. Ekspertai ramina, kad žemesnis darbo pasiūlos augimas yra normalu, nes sostinė ir taip siūlo didžiausią laisvų darbo vietų skaičių šalyje.
 
Kiti miestai, kurie siūlo vis daugiau laisvų darbo vietų yra Birminghamas, Manchesteris ir Liverpoolis. Tuo tarpu į laisvas darbo vietas mažiausiai specialistų pretenduoja Edinburghe, Southamptone ir Birminghame.
 
„Idomu matyti tendenciją, kad darbų pasiūla pagaliau pradėjo didėti ne tik Londone, o skaičiai viršija nacionalinį vidurkį. Pernelyg ilgai JK pietūs buvo įsidarbinimo centru. Smagu, kad atsigaunant ekonomikai ir kiti miestai gali pasiūlyti daugiau galimybių”, - sakė „CV-Library” direktorius ir savininkas Lee’us Bigginsas.
  

Žymos: Darbas Anglijoje,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Darbas ne vilkas, nes vilkai nenervina.