Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC   |   2018-01-31

Darbdaviai turėtų suteikti daugiau poilsio

  
Darbdaviai turėtų suteikti daugiau poilsio
© Wikipedia nuotr.
Specialistai tvirtina, kad trumpas miegas darbo metu pagerintų darbuotojo produktyvumą.
Kelios kompanijų patalpose Londone įrengti hamakai ir net saunos darbuotojų pertraukėlėms

Visuomenės sveikatos specialistai ragina darbdavius labiau atsižvelgti į personalo poreikį poilsiui ir siūlo darbovietėse sudaryti sąlygas kokybiškam jėgų atgavimui.


Pervargimas ne tik mažina darbuotojų produktyvumą, bet ir sukelia miego problemas, o tai reiškia, kad žmogaus organizmas nespėja atstatyti jėgų.
Neišsimiegojęs darbuotojas yra lengviau išblaškomas, suprastėja jo atmintis, o tai reiškia mažesnį jo efektyvumą, teigia sveikatos specialistai. Jie darbdaviams turi pasiūlymą – sudaryti sąlygas darbuotojams trumpam „atsijungti“ nuo veiklos ir pailsėti ar net valandėlę nusnausti.
 
Kaip pavyzdys pateikiamos kelios kompanijos Londone, kurių patalpose įrengti hamakai ir net saunos darbuotojų pertraukėlėms arba specialūs mokymai, kaip pagerinti miego kokybę.
 
Anot visuomenės sveikatos specialistų, produktyviausias yra žmogus, kuris per parą miega 7-9 valandas. Miegantiems mažiau patariama vengti rūkalų, alkoholio ir kofeino, atsigulus į lovą nežiūrėti televizoriaus ar į išmaniųjų įrenginių ekranus. Miego kokybę taip pat pagerina reguliarus sportas bei miegas tuo pačiu paros metu.
 
  

Žymos: Miegas, darbdaviai, darbas , produktyvumas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi mama ir dukra:
– Mama, turiu tau naujieną...
– Gal gavai 10 iš matematikos kontrolinio?
– Mama, sakiau naujieną, o ne stebuklą.