Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-05-03

Darbo greitkelyje ieškojusiam britui pasisekė

  
Darbo greitkelyje ieškojusiam britui pasisekė Vyro pastangos nenuėjo veltui

Britanijos žiniasklaida jau anksčiau yra rašiusi apie vyrą, kuris prie Basildono transporto žiedo praleido ne vieną dieną su plakatu, kuriame skelbėsi ieškantis bet kokio darbo. Pagaliau vyrui nusišypsojo laimė ir jis sulaukė skambučio su darbo pasiūlymu iš vienos valymo įmonės vadovo, rašė BBC.

Dviejų vaikų tėvas Mattas Atkinsas, gyvenantis Wickforde buvo pasiryžęs padaryti bet ką, kad surastų sau darbo. 45-erių vyras sugalvojo su plakatu rankose atsistoti prie greitkelio ir po kelių dienų sulaukė skambučio iš valymo paslaugas teikiančios įmonės atstovo.
M. Atkinsonas pasakojo iškart sutikęs su pasiūlymu, nes yra anksčiau dirbęs panašius darbus, o darbą siūlęs vyras pasirodė ypač malonus.
 
Įmonės, pasiūliusios darbą vyrui atstovas Daltonas sakė, kad nors tuo metu jo įmonė darbuotojų neieškojo, bet jį sužavėjo M. Atkinsono pastangos, parodančios jo tikrąjį charakterį, todėl jam buvo sukurta papildoma darbo vieta.
  

Žymos: Darbas, Darbas Anglijoje, Anglija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Specialistas, atsakingas už atominės elektrinės saugumą, pasakė „šakės“ dėl kišenėje iš parkerio išsiliejusio rašalo. Tačiau 15 jo kolegų visgi pražilo.