Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-05-10

Darbo neteks 13 tūkst. JK darbuotojų

  
Darbo neteks 13 tūkst. JK darbuotojų
© Wikimedia nuotr.
Darbo neteks apie 13 tūkst. JK gyventojų.
Gyvybiškai svarbu, kad BT transformuotų savo veiklos modelį ir sukurtų lanksčią organizaciją, užtikrinančią visadą gerą klientų aptarnavimą bei darbo našumą.

Viena didžiausių Jungtinės Karalystės (JK) telefomunikacijos kompanijų pranešė, kad per artimiausius tris metus planoja atsisakyti net 13 tūkst. savo darbuotojų paslaugų.

„British Telecom” (BT) kompanijos teigimu, siekiant sumažinti išlaidas 1,5 mlrd. svarų sterlingų, planuojama atsisakyti pagalbinių darbuotojų bei vidurinės vadybininkų grandies. Taip darbo neteks apie 13 tūkst. žmonių.
Teigiama, kad bus sukurta ir naujų darbo vietų. Siekiant plėsti tinklo diegimą bei stiprinti klientų aptarnavimą, bus sukurto 6 tūkst. naujų darbo vietų.
 
BT pranešė ne tik apie pokyčius personalo srityje. Įmonė taip pat planuoja pasitraukti iš centriniame Londone esančios būstinės.
 
„Gyvybiškai svarbu, kad BT transformuotų savo veiklos modelį ir sukurtų lanksčią organizaciją, užtikrinančią visadą gerą klientų aptarnavimą bei darbo našumą”, - sakoma kompanijos pranešime.
 
 
  

Žymos: Darbas Anglijoje, BT

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.