Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2014-11-04

Europos Sąjungos ekonomika buksuoja

  
Europos Sąjungos ekonomika buksuoja Europos Sąjungą gąsdina lėtai atsigaunanti ekonomika ir vangiai mažėjantis nedarbas.

Europos Sąjungos (ES) ekonominiai rodikliai gąsdina ekspertus ir šiai sąjungai priklausančių šalių gyventojus. Vienas tokių – lėtai augantis bendrasis vidaus produktas (BVP), kitas – vangiai mažėjantis nedarbas. Ekonomistų teigimu, galima tikėtis, kad geresniais rodikliais geriausiu atveju bus galima džiaugtis tik 2016-aisiais.

Tačiau tam, kad taip atsitiktų reiks papildomų injekcijų. Vieną tokią 300 mlrd. eurų jau suplanavo Europos Komisija (EK), kuri atsakinga už ekonomikos augimą ir darbo vietų kūrimą.
EK taip pat paragino visas ES nares atsakingiau žiūrėti į ekonomikos atsigavimą ir imtis reikalingų reformų, kurios paskatintų greitesnį ūkių atsigavimą.
 
Remiantis išplatintais duomenimis, per visus 2014 metus realiojo BVP augimas sudarys 1,3 proc. ES ir 0,8 proc. euro zonoje. Tikimasi, kad 2015 m. dėl didesnės užsienio ir vidaus paklausos augimas pamažu spartės iki atitinkamai 1,5 proc. ir 1,1 proc.
 
 
  

Žymos: Nedarbas, Euras, Europos Sąjunga

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jaunas vyras sako žmonai:

– Tu nepatikėsi, bet šitą sriubą aš iškepiau pats.