Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2017-11-01

Geros žinios gyvenantiems JK. Palies tūkstančius.

  
Geros žinios gyvenantiems JK. Palies tūkstančius.
© Jason Hawkes Twitter
Naujiems darbuotojams sąlygų niekas neužtikrina.
Britanijos vyriausybė iki kitų metų tikisi įdarbinti iki 8 000 naujų darbuotojų.

Britanijos vyriausybė iki kitų metų tikisi įdarbinti iki 8 000 naujų darbuotojų, šaliai ruošiantis išstoti iš Europos Sąjungos – su išstojimo susitarimu arba be jo.

Kabineto posėdyje „Brexit“ ministras Davidas Davisas kolegoms sakė, kad „pastaraisiais mėnesiais paruošiamieji darbiai žymiai sparčiau juda į priekį“.
Departamentai ruošia „detalius vykdymo planus“ maždaug 300 politikos sričių, kiekvienoje kurių „šalis ruošiama įvairiems derybų rezultatams ir galimybei, kad galiausiai nebus jokio susitarimo“, – sakė premjerės atstovas.
 
„Planuose numatyti išsamūs darbų terminai, pavyzdžiui, priimti ir apmokyti naujus darbuotojus, sukurti ir pritaikyti informacines sistemas, atlikti reikalingus teisinius ir reglamentų pakeitimus“, – sakė jis.
 
Anot Th. May atstovo, premjerė jaučiasi užtikrinta, kad bus susitarimas su ES dėl bendradarbiavimo ateityje bus pasiektas, nepaisant viešų nesutarimų dėl „Brexit“ strategijos.
 
Vis dėl to vyriausybės planuose atsižvelgiama į tikimybę, kad derybos su Briuseliu žlugs ir 2019 metų kovą Britanija tiesiog „iškris“ iš ES.
 
Jos Didenybės mokesčių ir muitų departamentas tikisi kitais metais priimti nuo trijų iki penkių tūkstančių naujų darbuotojų, besiruošiant naujoms prekybos sąlygoms, kai Britanija išstos iš ES bendrosios rinkos ir muitų sąjungos.
 
Visos vyriausybės mastu jau įkurta apie 3 000 naujų darbo vietų, susijusių su „Brexit“, tarp jų – 300 teisininkų.
„Planai nuolatos keičiami ir gerinami, kad būtų užtikrintas maksimalus pasirengimas jau pačią pirmąją „Brexit“ dieną“, – sakė atstovas.
 
Vyriausybė jau paskelbė „Brexit“ pasiruošimui ir dviejų naujų ministerijų steigimui skyrusi 662 milijonus svarų (753 milijonus eurų). Pasak ministerijos, prireikus bus skiriama ir daugiau lėšų ten, kur jų reikės.
 
Vyriausybė paviešino specialų sąrašą; jame įvardinta 58 ekonominių sektorių, kuriems įvertintas galimas „Brexit“ poveikis, bet vėl neleido jiems patiems skelbti ataskaitas.
 
Opozicijoje esančios Leiboristų partijos įstatymų leidėjai Seemai Malhotrai išsiųstame laiške, „Brexit“ ministerija rašo, kad išstojimo strategija „privalo būti ruošiama saugioje vietoje, kad viskas būtų paruošta ir apsvarstytą be trukdžių“.
 
Minėti sektoriai kartu sudaro apie 88 procentus Britanijos ekonomikos; sąraše yra įvairių sektorių: nuo reklamos, žemės ūkio, farmacijos sektorių iki prekybos, kosmoso tyrimų ir turizmo.
 
 
  

Žymos: Derybos, JK, Įdarbinimas, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Stovi ežiukas ant kelmo ir sako:

– O, š... koks aš stiprus, o, š... koks aš stiprus…

Ateina meška, tik švyst viena ranka ir nutrenkia ežiuką, o tas ir sako:

– O, š... koks aš stiprus! Stiprus, bet lengvas!