Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2017-07-02

Imigrantai išnaudoti populiariausiame festivalyje JK

  
Imigrantai išnaudoti populiariausiame festivalyje JK
© Wikimedia
Vietoje žadėto dviejų savaičių darbo, imigrantai gavo vos dvi dienas.
Video įraše, gautame portalo independent.co.uk, matoma, kaip darbuotojai prašo bent maisto prieš išvažiuodami namo.

Vieno didžiausių vasaros festivalių Europoje, Glastonbury organizatoriai kaltinami imigrantų išnaudojimu. Pagal nulio valandų sutartis įdarbinti Europos Sąjungos piliečiai buvo atleisti iškart po to, kai baigėsi renginys.

Jungtinėje Karalystėje vykstančio kasmetinio festivalio rengėjai kaltinami pasinaudoję darbuotojais ir juos apgavę. Apie 700 šiukšlių rinkėjai įdarbintų ES piliečių pažadėtas dviejų savaičių darbas tvarkant teritoriją išvykus lankytojams. Darbo imigrantai neteko praėjus vos dviems dienoms – iškart po festivalio.
Dalį darbuotojų organizatoriai pasamdė iš užsienio šalių, tad jie atvyko iš Čekijos, Lenkijos, Latvijos bei kitų šalių dėl dviejų dienų uždarbio. Pasirodo, kad dėl gerų oro sąlygų, savanorių ir kitų pagalbininkų, šiemet šiukšlių po festivalio buvo gerokai mažiau. Todėl teritorijai tvarkyti šimtų darbuotojų nebeprireikė.
 
Video įraše, gautame portalo independent.co.uk, matoma, kaip darbuotojai prašo bent maisto prieš išvažiuodami namo. Tuo tarpu jų vadybininkas koneveikė darbuotojus ir teigė, kad jie turėtų džiaugtis ir dėkoti gavę dvi dienas darbo.
 
Pasibaigus festivaliui dalis darbuotojų vis dar miega palapinėse, mat neturi kur keliauti, nes jų skrydžio bilietai namo pirkti po dviejų savaičių darbo. Kitą darbą rasti pavyko ne visiems.
 
 
  

Žymos: Darbas, žmonių išnaudojimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Minutės trukmė priklauso nuo to, kurioje tualeto durų pusėje būsi...