Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Der Spiegel   |   2014-11-03

Imigrantams Anglijoje – nauji reikalavimai

  
Imigrantams Anglijoje – nauji reikalavimai D. Cameronas siūlo įleisti imigrantus tik tada, kai jie jau bus susiradę darbą Anglijoje.

Jungtinės Karalystės premjeras Davidas Cameronas pakeitė savo planus dėl imigracijos iš Europos Sąjungos (ES) mastų. Ministrą pirmininką nuomonę pakeisti privertė Vokietijos kanclerė Angela Merkel, vetavusi imigracijos mažinimo pasiūlymą.

Kaip rašė laikraštis „Der Spiegel“, A. Merkel įspėjo premjerą, kad jei jis bandys stabdyti laisvą europiečių judėjimą bei teisę į darbą visose ES šalyse, Vokietija nebepalaikys Didžiosios Britanijos narystės ES ir šaliai nebebus kelio atgal.
Susidūręs su sunkumais, D. Cameronas paskelbė naują pasiūlymą imigracijai kontroliuoti. Ministras pirmininkas skatina priimti pataisą, kuria siūloma įleisti imigrantus į šalį tik tuomet, jei jie jau turi darbą. Taip pat siūloma imigrantus deportuoti po trijų mėnesių, per kuriuos jie nesugebės finansiškai savęs išlaikyti.
 
Naujasis planas, pasak premjero, nepažeistų ES piliečių teisių ir tuo pat metu padėtų kontroliuoti imigraciją į Jungtinę Karalystę. Anksčiau D. Cameronas planavo nustatyti konkretų per metus įleidžiamų imigrantų skaičių. Toks pasiūlymas sulaukė daug kritikos ir abejonių, mat ES šalis narė, trukdanti laisvą piliečių judėjimą bei teisę į darbą, rizikuoja naryste Sąjungoje.
 
 
  

Žymos: imigracija, David Cameron, Angela Merkel, Darbas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

− Ar tu esi kada nors žmonai pareiškęs savo nuomonę?

− Žinoma. Parodyti randą?