Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-07-11

Įrodymai: britų ekonomika priklauso nuo rytų europiečių

  
Įrodymai: britų ekonomika priklauso nuo rytų europiečių
© Flickr nuotr.
Statistikos departamento duomenys atskleidė tikrąjį rytų europiečių skaičių JK.
Atskleista, kad šiuo metu JK gyvena ir dirba 1,3 mln. imigrantų, kurie yra gimę Lenkijoje, Čekijos Respublikoje, Lietuvoje, Vengrijoje, Slovėnijoje, Slovakijoje, Estijoje ir Latvijoje.

Šią savaitę pasirodžiusioje Jungtinės Karalystės (JK) ekonomikos ataskaitoje pateikti nauji įrodymai, kad imigrantai iš rytų Europos šalyje sukuria didžiulę ir sunkiai pakeičiamą ekonominę naudą.

Didelė dalis imigrantų iš rytų Europos dirba gamybos, aptarnavimo ir viešame sektoriuje.
JK statistikos depatramento teigimu, 6,7 proc. visų šalies pramonės darbuotojų, t.y. apie185 tūkst. darbininkų yra iš Lenkijos arba kitų septynių Bendrijos šalių, kurios į ES įstojo 2004 m.
 
Remiantis statistikos departamento skaičiais, 225 tūkst. dirba viešbučiuose arba maitinimo įstaigose, o 83 tūkst. – sveikatos, švietimo arba viešojo administravimo srityse.
 
Atskleista, kad šiuo metu JK gyvena ir dirba 1,3 mln. imigrantų, kurie yra gimę Lenkijoje, Čekijos Respublikoje, Lietuvoje, Vengrijoje, Slovėnijoje, Slovakijoje, Estijoje ir Latvijoje. Tiesa, dauguma, apie 813 tūkst. yra lenkai.
 
Ši informacija pasirodė netrukus po to, kai JK premjerė Theresa May sulaukė naujos kritikos bangos dėl ES piliečių JK teisių užtikrinimo.
 
 
 
 
 
  

Žymos: Imigrantai, ekonominiai imigrantai, Brexit,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Labai taktiškas įmonės vadovas pasikvietė pavaldinį:

– Gerbiamasis Jonai, aš tiesiog neįsivaizduoju, kaip mūsų firma gali išgyventi be jūsų, bet nuo kito pirmadienio mes pabandysime tai padaryti.