Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   thelocal.es   |   2014-05-01

Ispanija: 600 tūkst. naujų darbo vietų per 2 metus

  
Ispanija: 600 tūkst. naujų darbo vietų per 2 metus Didžiausias nedarbas Ispanijoje – Andalūzijos regione.

Ispanijos vyriausybė siunčia džiugias žinias savo šalies gyventojams ir Europos Sąjungai – ekonominė krizė atsitraukia. Šią savaitę buvo paskelbta, kad ekonomika atsigauna didesniais tempais, nei buvo prognozuota anksčiau, mažėja nedarbas ir šalies biudžeto deficitas, pranešė portalas thelocal.es.

 Politikai skaičiuoja ir žada: per artimiausius dvejus metus šalyje buvo sukurta 600 tūkst. naujų darbo vietų.Ispanijoje nedarbas siekia 26 procentus, o per krizės metus šalyje „dingo“ 1,2 milijonai darbo vietų. Valdžia tikisi, kad nedarbas šiais metais sumažės iki24,9 proc., o sekančiais metais iki 23,3 proc.
Ispanija – viena tų šalių, kurios Europos Sąjungoje įvardijamos kaip rekordininkės. Ši šalis – dėl milžiniško nedarbo. Remiantis statistiniais duomenimis, liūdniausia situacija Andalūzijos regione, kur nedarbingumas viršija 36 proc.
 
Taigi daugiau nei pusė milijono naujų darbo vietų skamba įspūdingai, tačiau turint omenyje šalies nedarbo mastus, iki bus pasiektas prieš krizinis lygis dar reiks ilgokai palaukti.
 
Ispanijoje krizė tęsiasi jau penkerius metus. Šalies ekonomiką labiausiai iš vėžių išmušė nekilojamojo turto krizė, kuri sudavė ypatingai skaudžius smūgius darbo rinkai.
 
  

Žymos: Ispanija, Darbas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras grįžta iš darbo pavargęs namo... Nueina į virtuvę, o ant stalo raštelis: „Brangusis, išėjau pas draugę, vakarienei žuvis, meškerė spintoje…“