Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   thelocal.com   |   2014-04-22

Ispaniją iš krizės vaduoja turistai

  
Ispaniją iš krizės vaduoja turistai Tarp labiausiai mėgstančių atostogauti Ispanijoje – britai.

Ispanija – viena populiariausių atostogų krypčių. Šalis vien per pirmuosius tris šių metų mėnesius sulaukė net 10 mln. turistų ir sumušė praėjusių metų rekordą. Ekspertai ir vietiniai gyventojai džiaugiasi – turizmo sektorius padeda šaliai vaduotis iš krizės, kuri dar gana stipriai laiko sugniaužusi ispanus, paskelbė portalas thelocal.com remdamasis agentūros „Frontur“ paskelbtais duomenimis.

 Didžioji dalis turistų, beveik 4 mln., šalį aplankė kovą. Labiausiai Ispanijos saule mėgsta džiaugtis britai, kurie sudaro daugiau nei 19 proc. visų atvykstančių. Svečių iš D. Britanijos skaičius taip pat šių metų pavasarį, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, taip pat išaugo.
Ispanijos kurortuose laiką mėgsta leisti ir vokiečiai, kurių čia kiekvienais metais atvyksta vis daugiau – apie 11 proc. Skaičiuojama, kad šiemet nuo sausio iki kovo jų Ispanijoje apsilankė daugiau nei pusantro milijono.
 
Ispanija gali didžiuotis esanti viena patraukliausių ir labiausiai lankomų šalių pasaulyje. Štai skaičiuojant praėjusių metų rezultatus, šalyje apsilankė virš 60 mln. turistų, ir populiarumu aplenkė Kiniją.
 
Ekspertų teigimu, Ispanija sutraukė didžiąją dalį turistų, kurie anksčiau būtų rinkęsi keliones į Turkiją ar Afrikos šalis, tačiau dėl ten vykusių neramumų savo planus pakeitė ir patraukė į Europoje esančią Ispaniją, kurios kurortuose saule galima mėgautis daugiau 300 dienų per metus.
 
  

Žymos: Ispanija, Darbas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona sutinka vyrą, grįžusį iš darbo:

– Na, pagaliau!

– Kas pagaliau? Negi aš pavėlavau?

– Ne, pagaliau nuo tavęs kvepia padoriais moteriškais kvepalais!

*******