Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2014-04-01

Lietuviai bus deportuojami iš Anglijos

  
Lietuviai bus deportuojami iš Anglijos Dėl didelio nusikalstamumo ir piktnaudžiavimo pašalpomis lietuviai vejami iš Anglijos.

Balandžio 1-osios pokštas. Trijų Rytų Europos šalių piliečiams nuo gegužės 1 d. bus draudžiama gyventi Jungtinėje Karalystėje. Šalies mokesčių inspekcija drauge su policija užsakė tyrimą, norėdami išsiaiškinti, kurių šalių piliečiai atneša daugiau žalos nei naudos Didžiosios Britanijos ekonomikai. Pranešime spaudai, apibendrindamas dvejus metus trukusio tyrimo rezultatus, Parlamento rūmų atstovas įvardijo lenkus, slovakus bei lietuvius.

 Mokesčių inspekcijos duomenimis, minėti trijų šalių piliečiai per dažnai gauna finansinę vyriausybės paramą. Lenkai ir lietuviai pranešime minimi kaip dažniausiai reikalaujantys vaiko bei būsto pašalpų, o slovakai – bedarbio pašalpų. Tyrimą atlikusi „Visuomenės analizės grupė“ apskaičiavo, jog statistiškai pašalpas gauna 2,8 iš 5 lietuvių, 4 iš 5 lenkų ir net 4,8 iš 5 – slovakų. Statistiniais duomenimis, daugiau negu pusė imigrantų iš šių šalių neturi darbo.
Straipsnį apie lietuvių darbą Anglijoje skaitykite čia.
 
Policijos pareigūnai statistikos ekspertams pateikė nusikalstamumo duomenis. Juos apibendrinus paaiškėjo, kad Lenkijos, Slovakijos bei Lietuvos piliečiai Jungtinėje Karalystėje nusikalsta ypač dažnai. „Visuomenės analizės grupė“, apskaičiavusi, kiek vidutiniškai nusikaltimų padaro šių šalių atstovai, palygino skaičius su britų populiacija. Paaiškėjo, kad pagal imigrantų populiacijos dydį Didžiojoje Britanijoje, į teisėsaugos akiratį lenkas, lietuvis arba slovakas patenka trigubai dažniau negu britas.
 
Straipsnį apie imigrantų gaunamas pašalpas skaitykite čia.
 
Lietuviai - "pavojingi ekonomikai"
Tyrimo duomenys praėjusį mėnesį buvo pateikti Parlamento apibendrinimui. Iždo kancleriui George‘ui Osborne‘ui vakar paskelbus naująją mokesčių reformą, susirūpinta, jog Rytų Europos imigrantai sugebės apeiti naująsias taisykles ir toliau pelnysis iš dosnios išmokų sistemos. Sušaukus skubų Ministrų kabineto pasitarimą nutarta, kad lenkams, lietuviams bei slovakams būtina uždrausti gyventi ir dirbti Jungtinėje Karalystėje. Ministrai įsitikinę, kad Europos Sąjungos sankcijos dėl laisvo trijų šalių piliečių judėjimo draudimo bus mažesnės, negu imigrantų daroma žala ekonomikai, tad nuspręsta imtis neatidėliotinų priemonių.
 
Nuo gegužės 1 d. policijos pareigūnai priverstinai iškeldins iš namų „pavojingais ekonomikai“ vadinamus imigrantus. Nuo balandžio 15 d. lenkams, lietuviams bei slovakams bus nutraukiamos visos gaunamos pašalpos, o darbdaviai baudžiami už šių piliečių įdarbinimą. Šiuo metu vyriausybė pataria minėtų šalių imigrantams savanoriškai išvykti į tėvynes. „Neturime kitos išeities, tik mandagiai paprašyti jų palikti šalį. Nepaklususiems bus taikomos priverstinės sankcijos“, - „TIESAI“ sakė Londono policijos viršininkas, leitenantas, Stenley‘is Bobas.
 
„Esame susirūpinę dėl Europos Sąjungos požiūrio į šį mūsų žingsnį, tačiau ministrai sprendimą jau priėmė ir jis nebebus svarstomas iš naujo. Lietuviai, lenkai ir slovakai atnešė per daug žalos, kad sėdėtume rankas sudėję. Padidinus pašalpas už vaikus bei minimalią algą, imigrantai darys dar daugiau nuostolių negu iki šiol“, - teigė Parlamento atstovas.
 

  

Žymos: Darbas, Lietuviai Anglijoje, Pašalpos,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du draugeliai kalbasi:
– Įsivaizduoji, mano namuose pelė iš katino tyčiojasi!
– O tai čia kaip?
– Praeitą naktį sūrį spąstuose valerijonu ištepė…
*****