Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Valdas Pryšmantas   |   2017-06-14

Lietuvis skelbia karą sukčiaujančioms įdarbinimo agentūroms

  
Lietuvis skelbia karą sukčiaujančioms įdarbinimo agentūroms
© Facebook nuotr.
Idėjos autorius mano, kad agentūros apgaudinėja daug žmonių.
Dabar, susitvarkęs rūpesčius, noriu pradėti kovą prieš tas agentūras ir noriu, kad prie manęs prisijungtų kuo daugiau žmonių

Darbo Londone pasiūlymu susidomėjęs, tačiau sukčių apgautas jaunas lietuvis kviečia vienytis panašaus likimo tautiečius, o surinkęs užtektinai pajėgų žada pasistengti, kad tokios agentūros išnyktų.

Tiesa.com jau rašė, kaip praėjusių metų lapkritį iš Vilniaus į Londoną atvykęs Augustinas Jankauskas Jungtinėje Karalystėje negavo nei žadėto darbo, nei apgyvendinimo, nors dar būdamas Lietuvoje sumokėjo tarpininkaujančiai agentūrai už tai, kad ši viskuo pasirūpintų.
Tąkart tiesiog gatvėje likęs 20-metis per socialinius tinklus kreipėsi pagalbos į tautiečius ir, jo nuostabai, labai greitai sulaukė paramos iš svetimo bėdai neabejingų Londono lietuvių.
 
Tai jam svečioje šalyje padėjo atsistoti ant kojų, o šiandien vaikinas jau yra išsprendęs visus rūpesčius, tačiau nepamiršo nei sukčių skriaudos, nei gerų žmonių – apgavikus nori surasti, o pats – pagal galimybes padėti į panašias bėdas patekusiems žmonėms.
 
„Man gerai sekasi, turiu darbą, gyvenamą vietą. Dabar, susitvarkęs rūpesčius, noriu pradėti kovą prieš tas agentūras ir sukūriau grupę ir noriu, kad prie jos prisijungtų kuo daugiau žmonių, kurie nukentėjo.
 
Ši grupė bus skirta ir nuo sukčių nukentėjusiems žmonėms, surinksiu komandą kuri padės, kai ištiks tokia bėda.
Visi kartu kovosime su tomis agentūromis kol nei vienos jų neliks“, – ryžtingai nusiteikęs kalbėjo A. Jankauskas.
A. Jankauskas mano, kad agentūra jį apgavo. A. Jankauskas mano, kad agentūra jį apgavo.
 
Kol kas prie grupės iniciatoriaus prisijungė pusšimtis žmonių, tačiau realių veiksmų jie dar nespėjo atlikti.
 
„Tiesai“ pasiteiravus, ar dėl apgavystės jis kreipėsi į teisėsaugą, A. Jankauskas tikino tai padarysiąs vėliau – pirmiausiai norintis surinkti kuo didesnė bendraminčių komandą.
 
„Man taip patarė vienas teisininkas“, – aiškino jis.
 
Tuo tarpu Lietuvos policijos pozicija šiek tiek kitokia: visais be išimties atvejais nukentėjusieji raginami į policiją kreiptis kuo greičiau, nes tokiu atveju padidėja šansai užčiuopti nusikaltimo organizatorių gijas.
 
Vaikinas nuo galimai nusikalstamai pasielgusių asmenų nukentėjo praėjusių metų lapkritį. Į teismą dėl agentūros veiksmų A. Jankauskas žada kreiptis artimiausiu metu.
 
  

Žymos: Darbas Londone, Darbas Anglijoje, įdarbinimo agentūros, augustinas jankauskas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Gyvenimo aprašymo skiltyje „šeiminė padėtis“ Jonas visada rašydavo: „Be išeities“...