Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-05-14

Londone iš rusų mafijos vergijos išlaisvintos Rytų europietės

  
Londone iš rusų mafijos vergijos išlaisvintos Rytų europietės Londone pavyko pažaboti didelę rusų mafijos gaują.

Antradienio popietę policija surengė reidą prabangių daugiabučių kvartale Vakarų Londone, kur sulaikė rusų mafijos atstovus, kurie vertėsi prostitucija ir prekyba žmonėmis, pranešė „Standard“.

Operacijos metu, detektyvai apieškojo 13 butų ir išlaisvino devynias moteris, kurios patvirtino, jog buvo prievarta atvežtos į Jungtinę Karalystę ir priverstos dirbti prostitutėmis. Taip pat buvo sulaikyti ir šeši įtariamieji, iš kurių keturi – Rusijos piliečiai.
Britų detektyvai ėmėsi šios operacijos po 12 savaičių trukusių stebėjimų. Pasak pareigūnų, gauja veikė ypač organizuotai, pagal visas verslo taisykles ir net turėjo buhalterį. Savo aukų gauja ieškojo Rytų Europoje (Bulgarijoje, Latvijoje ir t.t.), kur joms buvo siūlomas darbas laisvalaikio sektoriuje Londone, pavyzdžiui, registratūroje viešbučiuose.
 
Tačiau atvykus į Jungtinę Karalystę, moterys buvo verčiamos dirbti prostitutėmis, joms taip pat buvo grasinama susidorojimu su jų šeimomis, jei jos atsisakytų dirbti. Viešnamis veikė Warwicko gatvėje, kur viename pastate buvo nuomojami devyni butai. Kiekviename bute priverstinai gyvendavo po moterį, kuri buvo verčiama dirbti prostitute.
 
Policija prognozuoja, kad per dieną gauja vidutiniškai uždirbdavo apie 20 tūkst. svarų pajamų. Sulaikymo dieną detektyvai pas du įtariamuosius rado 75 tūkst. svarų grynųjų pinigų. Kaip manoma, buvo sulaikyta ir viena pagrindinių gaujos lyderių – 44-erių metų rusė, gyvenusi prabangiuose apartamentuose Chelsea rajone.
 
  

Žymos: Nusikaltimai, Darbas Anglijoje, Nuskaltimai Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kuo skiriasi optimistas nuo pesimisto? Ogi pesimistas geria konjaką ir sako:

– Blake smirdi...

O optimistas nuspaudžia blakę ir juokiasi:

– Konjakėliu kvepia!