Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Bbc.com   |   2019-02-07

Mažiausiai uždirbantiems J. Corbynas žada didinti atlyginimus

  
Mažiausiai uždirbantiems J. Corbynas žada didinti atlyginimus
© Flickr.com

Valdžioje atsidūrus leiboristams, mažiausiai uždirbantiems JK gyventojams per metus atlyginimai pakils 2600 svarų sterlingų, tokią kalbą ruošiasi sakyti Jeremy Corbynas.


Vizito Vusteryje metu leiboristų lyderis pristatyts 2020-ųjų metų politiką, kuria sieks minimalų atlyginimą pakelti iki 10 varų sterlingų už valandą. Jis taip pat ruošiasi apkaltinti dabartinę valdžia sukūrus „tobulą mažo atlygio, nesaugumo ir darbininkų skurdo audrą“, rašo Bbc.com.
Konservatoriai tikina, kad jiems esant valdžioje, minimalus atlygis per metus pakilo 2750 svarų sterlingų.
2018-ųjų balandį nustatytas minimalus atlygis buvo 7,83 svarai sterlingų už valandą. Kaip ir privaloma, kasmet jis yra peržiūrimas ir jei būtina pakeliamas. Nuo šių metų balandžio valandinis užmokestis kils iki 8,21 svaro sterlingo.
 
J. Corbyno vadovaujama vyriausybė taip pat sieks uždrausti „nulio valandų“ darbo sutartis ir atidžiau skirstyti „Universal Credit“ išmokas.
 
„Atlyginimams esant mažesniems, nei jie buvo prieš 10 metų, padidėjus įsiskolinimams bankams tik tam, kad žmonės galėtų išgyventi, konservatoriai sukūrė tobulą mažo atlygio, nesaugumo ir darbinininkų skurdo audrą. Neturint santaupų, kurios padėtų išgyventi, jei nutiktų kas nors blogo, milijonai šeimų visoje šalyje patiria stresą. Didėjant net ir dirbančių žmonių, gyvenančių skurde, skaičiui, privalome imtis svarbių priemonių. Kiekvienas darbas turėtų užtikrinti saugumą“, – sakys J. Corbynas Vusteryje vyksiančiame susitikime.
 
Leiboristų atlikti tyrimai rodo, kad suaugusių žmonių skaičius, kurie gyvena šeimose, kuriose dirba tik vienas asmuo ir jie neturi jokių santaupų, nuo 2010-ųjų išaugo 2,5 mln. ir dabar tokių asmenų yra net 12,8 mln.
  

Žymos: Darbas, Jeremy Corbyn, leiboristai, atlygis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Išsiskyrė vyras su žmona. Po 5 metų susitinka, vyras klausia:
– Kaip sekasi?
– Puikiai.
– O kaip vaikai laikosi?
– O ką? Jie ne su tavim?!