Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-11-18

Moderni vergystė: tarną 24 metus laikė po laiptais

  
Moderni vergystė: tarną 24 metus laikė po laiptais
© Londono policijos nuotr.
Vergą 24 metus laikę Emmanuelis ir Antan Edetai.

Trečiadienį Londone bus teisiama vedusi pora, kuri savo namuose 24 metus laikė iš Nigerijos atsigabentą vergą. Tuomet dar paauglį daktaru dirbantis vyras bei jo slaugė žmona atsigabeno be vaikino šeimos sutikimo.

61-erių daktaras Emmanuelis Edetas ir jo 58-erių žmona Antan prieš beveik ketvirtį amžiaus vaikiną įtikino, kad mainais į jų būsto priežiūrą Juntinėje Karalystėje jam mokės atlygį bei suteiks galimybę mokytis.
Tačiau pažadai nebuvo išpildyti. Vaikinas dirbdavo po 17 val. per dieną, jam nebuvo leista išeiti iš namų ir, nors šeima name turėjo atskirą kambarį, liepta miegoti ant žemės po laiptais.
 
Auka nuolatos patyrė psichologinį smurtą. Vaikinu buvo taip manipuliuota, kad net šeimai išvykus atostogų, jaunas vyras nedrįsdavo pasprukti. Po 24 metų nelaisvės, vaikinas laikraščiuose perskaitė apie modernią vergystę.
 
Edetų šeima buvo suimta praėjusių metų kovo 6 d. Kaip pranešė portalas standard.co.uk, trečiadienį, lapkričio 18 d. pora stos prieš Harrow karūnos teismą Londone.
 
Vaikinas miegojo ant žemės po laiptais. Vaikinas miegojo ant žemės po laiptais.
„Nors auka niekada iki galo nepamirš, kaip negailestingai su juo buvo pasielgta, dabar jis gyvena normalų gyvenimą: turi darbą, būstą ir galimybę mokytis”, - sakė bylą tyręs detektyvas inspektorius Philas Breweris.
 
Jeigu manote, kad tapote modernios vergystės auka, kreipkitės telefono numeriu 0800 0121 700 arba apsilankykite svetainėje modernslavery.co.uk.
 
 
  

Žymos: Moderni vergystė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Einam lažybų: nuo rytdienos negersiu nė lašo.
– Sutinku. Iš ko lažinamės?
– Iš pusės litro.