Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-06-22

Naujos imigracijos taisyklės palies mažiau uždirbančius

  
Naujos imigracijos taisyklės palies mažiau uždirbančius Įstatymo įsigaliojimas paveiks daugiau nei 3300 slaugytojų.
Karališkojo slaugos koledžo atstovai tvirtino, kad taisyklės sukels chaosą nacionalinėje sveikatos paslaugų sistemoje, ko pasekoje bus švaistomos didžiulės sumos pinigų.

Paskelbus naujos darbo užmokesčio ribos imigrantams nustatymą paaiškėjo, kad daugybė darbuotojų, į Jungtinę Karalystę (JK) atvykusių iš ne Europos Sąjungos (ES) šalių, iš šalies turės išvykti po šešerių metų, jeigu jie neuždirbs bent 35 tūkst. svarų sterlingų per metus.

Ekspertai perspėjo, kad po naujų imigracijos taisyklių priėmimo tūkstančiai žemesnes pareigas užimančių JK dirbančių slaugytojų gali būti priversti grįžti namo, - skelbė bbc.co.uk naujienų portalas.
Migracijos departamentas sakė, kad naujosios taisyklės padėtų sumažinti imigrantų darbo paklausą.
 
Tuo tarpu Karališkojo slaugos koledžo (angl. The Royal College of Nursing) atstovai tvirtino, kad taisyklės sukels chaosą nacionalinėje sveikatos paslaugų sistemoje, ko pasekoje bus švaistomos didžiulės sumos pinigų.
 
Šis žingsnis neabejotinai yra vienas iš vyriausybės bandymų kontroliuoti migraciją. Manoma, kad 2017-tais metais įsigaliojus įstatymui bus paveikti daugiau nei 3300 slaugytojų. Iki šio dešimtmečio pabaigos skaičiai gali padvigubėti. Atsižvelgiant į visas įdarbinimo išlaidas, galimai bus iššvaistyta apie 40 mln. svarų sterlingų.
 
Karališkojo slaugos koledžo generalinis sekretorius Peteris Carteris tvirtino: „Šiuo metu didėjant paklausai, Jungtinė Karalystė sudaro sunkesnes sąlygas įsidarbinti žmonėms, atvykusiems iš užsienio". Taip pat pabrėžė, kad dauguma slaugytojų toli gražu neuždirba tokių pinigų. Jų atlyginimai svyruoja tarp 21 tūkst. iki 28 tūkst. svarų sterlingų per metus. Dėl šios priežasties žmonės bus priversti palikti darbus o JK patirs medicinos darbuotojų trūkumą.
 
 
  

Žymos: Migracija, Darbas Anglijoje, Medicinos sistema

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyrai du kartus savo gyvenime nesupranta moterų – prieš vestuves ir po vestuvių.