Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-04-01

Nuo šiandien didėja minimalus darbo atlygis JK

  
Nuo šiandien didėja minimalus darbo atlygis JK
© Pixabay.com

Nuo 2019 m. balandžio 1 d. Jungtinėje Karalystėje didėja minimalus darbo užmokestis. Beveik 2 mln. šalies darbuotojų sulauks net 4.9 proc. didesnio atlygio.

Skelbiama, kad nuo šiandien minimalus darbo užmokestis, siekęs £7,83 už valandą didėja iki £8,21 už valandą asmenims, vyresniems nei 25 m.
21-24 m. amžiaus darbuotojams minimalus atlygis nuo £7,38 iki £7,70 už valandą, o 18-20 m. amžiaus asmenims nuo £5,90 iki £6,15 už valandą.
 
JK valdžia darbdaviams griežtai pasakė, kad mokėdami mažesnį nei minimalus atlygį už darbą, jie vykdo nusikaltimą. Įmonės, kurios nevykdys šių reikalavimų, ne tik turės sumokėti darbuotojui susidariusią skolą, bet gali sulaukti ir 200 proc. skolos dydį siekiančios baudos.
 
Nors minimalus atlygis už darbą ir didinamas, pasak profesinių sąljungų, jis vis dar atsilieka nuo stambiausių kompanijų vadovų algų augimo tempų. Jei minimalus atlyginimas didėtų tokiais pat tempais, kaip atlygis kyla įmonių vadovams, šiuo metu minimalus atlygis turėtų siekti £11,51 už valandą.
 
Daugiau informacijos apie minimalų atlygį už darbą rasite čia: www.gov.uk/national-minimum-wage-rates
  

Žymos: Darbas, Atlyginimas, Pinigai, Užmokestis, darbo atlygis, minimalus atlygis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Klausimas: A. Švarcnegeris turi ilgą, M. Ali - trumpą, Madona neturi iš viso, o Popiežius turi, bet nenaudoja. Kas? Atsakymas: Pavardė