Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-03-27

Oficiali ataskaita: ES darbuotojai yra geresni nei britai

  
Oficiali ataskaita: ES darbuotojai yra geresni nei britai
© Flickr nuotr.
ES piliečiai - aukštesnės kvalifikacijos darbuotojai.
Mokslininkai suskaičiavo, kad žemos kvalifikacijos darbuose, imigrantai iš Rytų Europos net 40 proc. mažiau linkę prašyti išeiginių.

Europos Sąjungos (ES) ir britų darbuotojus tyrę mokslininkai nustatė, kad ES piliečiai suteikia „aukštesnės kokybės” paslaugas bei britai. Be to , ES piliečiai yra linkę prašyti mažiau laisvadienių, - nustatė Vyriausybei migracijos klausimais patariantys mokslininkai.

Plataus masto tyrime dėl galimo „Brexit” poveikio šalies verslui, kurį atliko Vidaus reikalų ministerijos Migracijos patarėjų komitetas (Home Office’s Migration Advisory Committee) nustatyta, kad JK darbdaviai jaudinasi dėl būsimų naujų migracijos apribojimų po šalies pasitraukimo iš ES. Baiminamasi, kad tam tikrų sričių kompanijos gali likti be kvalifikuotų darbuotojų.
Nepaisant to, ataskaitoje teigiama, kad „tai kas gali būti naudinga individualiam darbdaviui, nebūtinai naudinga visuomenei”.
 
Tačiau ataskaitos, kurią užsakė Vidaus reikalų ministrė Amber Rudd, sekcijoje „Darbo motyvacija bei lankstumas”, tyrėjai priversti atkreipti dėmesį, kad yra tikėtina, kad imigrantai iš ES šalių „kartais yra aukštesnės kokybės darbo jėga” palyginus su Britanijoje gimusiais darbininkais, dirbančiais panašiose pozicijose ir gali suteikti „aukštesnės kokybės paslaugas už tą pačią kainą”.
 
Ataskaitoje taip pat atkreipiamas dėmesys, kad ES piliečių nedarbo lygis yra mažesnis, t.y. jie darbingi būna daugiau dienų nei britai.
 
Mokslininkai suskaičiavo, kad žemos kvalifikacijos darbuose, imigrantai iš Rytų Europos net 40 proc. mažiau linkę prašyti išeiginių.
 
Standard.co.uk duomenimis, ataskaitoje teigiama, kad šiuo metu darbuotojai iš ES sudaro apie 10 proc. Londono gyventojų.
 
Tuo tarpu šalies darbdaviai baiminasi naujų migracijos ribojimų ir norėtų, kad darbuotojai iš ES ir toliau galėtų laisvai patekti į šalį.
 
 
 
  

Žymos: Darbas Anglijoje, darbuotojai, Brexit,, darbuotojai iš ES

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Daktare, ar man gripas?
– Taip.
– Kiaulių?
– Taip, kiaulių, nes tik kiaulė galėjo kviesti greitąją pagalbą 4 valandą ryto, turėdamas 36,7 °C
temperatūros …