Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2014-11-14

Pašalpos Anglijoje: sugalvojo kaip sumažinti piktnaudžiaujančių jomis

  
Pašalpos Anglijoje: sugalvojo kaip sumažinti piktnaudžiaujančių jomis Konservatoriai nusprendė į mokyklas siųsti Darbo biržos atstovus, kurie mokys „realaus gyvenimo“.

Darbo biržos darbuotojai bus siunčiami į mokyklas, kad supažindintų vaikus su „realiu gyvenimu“, pranešė Jungtinės Karalystės Konservatorių partija. Pasak politikų, mokiniai vis dažniau vengia pradėti karjerą ir imasi greitų darbų, o tai trikdo šalies sistemos veiklą ir skatina „gyvenimą iš pašalpų“.

Pensijų sekretorius Iainas Duncanas Smithas įspėjo, kad šiuo metu gerokai per daug vaikų, nustojusių mokytis vos sulaukus 16-os, „trinasi gatvėse“ arba imasi pavienių darbų, už kuriuos mokama grynaisiais. Taip dirbdami jie galiausiai sulaukia pagalbos iš Vyriausybės, tačiau gyvenime nebenori siekti karjeros.
Konservatorius pažadėjo, kad netrukus į mokyklas bus siunčiami Darbo biržos specialistai, kurie bendraus su vaikais, patenkančiais į didžiausią rizikos grupę. Tai reiškia, kad vaikai bus mokomi susirasti darbą, būti atsakingi ir užsidirbti patys. Mat daugybei vaikų iš socialiai remtinų šeimų, toks gyvenimo modelis atrodo normalus.
 
Sekretorius portalui dailymail.co.uk tikino, kad vaikai, kurie mokykloje nesvarsto apie savo ateitį, dažniausiai meta ją anksti ir laukia pilnametystės, kuomet galės užsiregistruoti Darbo biržoje. „Mokyklą metę nepilnamečiai gauna darbo vengimo randą, kuris išlieka su jais visą gyvenimą ir sumažina karjeros perspektyvas ateityje“, - kalbėjo I.D. Smithas.
 
Šiuo metu jaunuoliai, kurie nesimoko, nedirba ir niekur neatlieka praktikos, vienam mokesčių mokėtojui kainuoja £56 tūkst. per visą darbo laiką. Pasak statistikos, Jungtinėje Karalystėje šiuo metu gyvena 30 tūkst. 16 – 17 metų paauglių, kurie nelanko mokyklų ir neturi jokios pelną nešančios veiklos.
 
  

Žymos: Pašalpos, Bedarbystė, Darbas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras sako žmonai:
– Jeigu aš užtruksiu komandiruotėje ir nespėsiu grįžti iki Naujųjų Metų, aš tau pasiųsiu sveikinimo telegramą.
– Gali ir nesiųsti. Aš ją jau skaičiau, ji guli tavo švarko kišenėje...