Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

BBC ir Tiesa.com inf.   |   2012-03-05

Prekybos tinklas skelbia kuriantis 20 tūkst. darbo vietų

  
Prekybos tinklas skelbia kuriantis 20 tūkst. darbo vietų \\\"Tesco\\\" skelbia, kad į naujas darbo vietas priims daug jaunimo.

Vienas didžiausių Jungtinės Karalystės mažmeninės prekybos tinklų „Tesco“ pranešė kuriantis 20 tūkst. naujų darbų vietų. Tinklo vadovai teigė ketinantys ne tik atidaryti naujų parduotuvių, bet ir didinti darbuotojų skaičių jau veikiančiose.

Sukurti naujas darbo vietas, kurias užimti bus kviečiamas darbo neturintis jaunimas iki 25 metų, tinklas planuoja per dvejus metus. „Tesco“ naujus darbuotojus darbina ir visai, ir daliai dienos. Šis tinkas yra didžiausias privatus darbdavys JK, turintis 290 tūkst. darbuotojų, kurių ketvirtadalis – jaunimas iki 25 metų. Mažmeninės prekybos tinklo naujieną teigiamai įvertino ir premjeras Davidas Cameronas. Nedarbas yra itin skaudi problema šiai vyriausybei. Šiuo metu darbo neturi milijonas 16-24 metų jaunuolių.
Vis dėlto „Tesco“ darbins ne tik naujus darbuotojus, bet perkels dalį savo personalo į kitas pareigas. Be to, tinklo atstovė spaudai negalėjo pasakyti, kiek žmonių bus įdarbinta visai darbo dienai, o kiek – daliai.
 
„Tesco“ naujų darbo vietų kūrimo programą buvo paskelbęs ir 2007 metais. Tada tinkas tikino, kad ketina įdarbinti 30 tūkst. žmonių. Po trejų metų paaiškėjo, kad jie sukūrė 11 tūkst. darbo vietų. Vadovai teisinosi, kad jų planus tuomet sujaukė krizė.
 
  

Žymos: Tesco, Nedarbas. Verslas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jeigu žmonės eina į darbą kaip į šventę, tai kas darosi jų namuose?