Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2016-07-31

Protestuotojai atkeršijo „Byrons“ restoranų tinklui

  
Protestuotojai atkeršijo „Byrons“ restoranų tinklui
© flickr.com
Nukentėjo du tinklo restoranai.
Protestuotojai į restoranus paleido gyvų vabzdžių spiečius.

Išaiškėjus, jog restoranų tinklo „Byrons“ vadovybė prisidėjo prie juose dirbančių nelegalių migrantų išaiškinimo, įtužę protestuotojai rado originalų būdą kaip juos nubausti.Du Londone esantys „Byrons“ tinklo restoranai buvo priversti nutraukti darbą po to, kai protestuotojai į patalpas paleido šimtus gyvų vabzdžių.
Dvi aktyvistų grupės „London Black Revs“ ir „Malcolm X Movement“ prisipažino, jog penktadienį, liepos 29 dieną, apie 7 valandą vakaro į restoranus paleido vabzdžių spiečius, tarp kurių buvo gyvų tarakonų, skėrių, svirplių. Nukentėję restoranai yra įsikūrę Shaftesbury Avenue ir Holborne.
 
Žmonių nepasitenkinimą sukėlė restoranų tinklo vadovų elgesys. Specialios patikros metu buvo suimti juose dirbę nelegalūs imigrantai, kurie buvo sukviesti į netikrą susirinkimą tam, kad pareigūnai galėtų juos suimti.
  

Žymos: Darbas, Protestas, Išpuolis, Nelegalūs imigrantai, nelegalus darbas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petriukas grįžta namo iš mokyklos ir surinkęs visą šeimą svetainėje pareiškia:
–Aš norėčiau informuoti visas suinteresuotas puses, kad šiandien aš, Petriukas, pasirodžiau prieš klasę visiškas idiotas, kai per pamoką viešai pateikiau man žinomą vaikų atsiradimo versiją su gandru, kurios tikrumą man patvirtino kai kurie iš čia esančių asmenų!