Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2016-03-24

Siūlo padvigubinti minimalią algą

  
Siūlo padvigubinti minimalią algą
© Flickr.com nuotr.
Siūloma, jog žmonės mažiausiai uždirbtų 35 tūkst. svarų sterlingų.

Žinomas Jungtinės Karalystės verslininkas siūlo valdžiai daugiau nei dvigubai didinti minimalų atlyginimą.

Finansinių paslaugų bendrovei vadovaujantis Anthony Watson apie tai prabilo leiboristų partijos patariamojoje taryboje verslo klausimais sakė, kad 40 valandų per savaitę dirbantis žmogus turėtų uždirbti mažiausiai 35 tūkst. svarų sterlingų per metus.
Jis taip pat agituoja stambiausius šalies verslininkus tam pritarti nei remti dabartinę valdžią, kuri, anot A. Wtson, padlaižiauja turtingiesiems vargingiausiųjų sąskaita. Šį jo pasiūlymą išgirdo ir minėtos tarybos nariai stambieji verslininkai iš JAV bei Kinijos.
 
„Žmonės būtų laimingesni, produktyvesni, labiau atsidavę savo darbovietėms“, – argumentavo jis, pridūręs, jog tokia suma kaip minimalus uždarbis artimiausiu metu bus nustatyta Šveicarijoje.
 
Nuo balandžio JK minimalus valandinis atlyginimas bus 7,2 £. Tokią algą gaunantis žmogus per metus uždirba apie 15 tūkst. svarų sterlingų. Vidutinis metinis atlyginimas šalyje šiuo metu yra 27 tūkst. svarų sterlingų.
  

Žymos: Minimalus atlyginimas, anthony watson

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petriukas grįžta namo iš mokyklos ir surinkęs visą šeimą svetainėje pareiškia:
–Aš norėčiau informuoti visas suinteresuotas puses, kad šiandien aš, Petriukas, pasirodžiau prieš klasę visiškas idiotas, kai per pamoką viešai pateikiau man žinomą vaikų atsiradimo versiją su gandru, kurios tikrumą man patvirtino kai kurie iš čia esančių asmenų!