Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-11-02

Skandalai nesibaigia: atsistatydino Britanijos gynybos sekretorius

  
Skandalai nesibaigia: atsistatydino Britanijos gynybos sekretorius
© M. Fallon Facebook
Skandalai krečia pasaulį vienas po kito.
M. Fallonas, pareiškęs, kad jo paties elgesys galbūt „turėjo trūkumų“, yra pirmasis dėl šio skandalo atsistatydinęs britų politikas.

Michaelas Fallonas atsistatydino iš 3,5 metų užimamų gynybos sekretoriaus pareigų dėl jam pareikštų kaltinimų priekabiavus prie žurnalistės.

Jungtinės Karalystės (JK) Parlamentą sukrėtus priekabiavimo skandalui, kur nederamu elgesiu buvo apkaltinti net keturi politikai, iš pareigų M. Fallonas nusprendė pasitraukti pats.
Teigiama, kad istorija nutiko 2002 metais, kuomet per vieną oficialią vakarienę vyras niekaip negalėjo atitraukti rankų nuo žinomos žurnalistės kelio. Nors moterį toks elgesys papiktino, tačiau ji prabilo tik dabar, praėjus ne vieneriems metams po incidento.
 
Politikas savo veikloje buvo vertinamas itin teigiamai, jis ženkliai prisidėjo prie užsienio ir bendros šalies gynybos politikos, nuveikė nemažai JK reikšmingų darbų.
 
Skeptikai susidariusią situacija Parlamente vertina blogai, atsiranda ir manančių, kad pasaulį krečiant teroro aktams, o Londone esant aukščiausiam pavojaus lygiui, kuomet bet kurią akimirką gali įvykti didžiulė tragedija, Saugumo ministro atsistatydinimas yra blogas ženklas paliekantis JK, kaip visišką atvirą vietą galimiems išpuoliams.
 
 
  

Žymos: JK, Priekabiavimas, atsistatydinimas, Saugumo sekretorius

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Einu į parduotuvę, gal tau paimti ko nors skanaus? – klausia žmona.
– Žinoma, paimk, tik atsargiai – gatvėje slidu, grįždama nesudaužyk butelio.