Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2016-07-22

„Sports Direct“ išnaudojo darbuotojus

  
„Sports Direct“ išnaudojo darbuotojus
© flickr.com
Darbo sąlygos buvp tiesiog nepakenčiamos.
Darbuotojams buvo siūlomi pastovaus darbo kontraktai mainais į seksualinius santykius.

Vienas didžiausių Europoje parduotuvių tinklų buvo apkaltintas tuo, jog išnaudoja darbuotojus ir blogai su jais elgiasi.


Biznio, Inovacijų ir įgūdžių komiteto ataskaitoje teigiama, jog atsakomybę už tokią veiklą turi prisiimti parduotuvių tinklo savininkas Mike Ashley. Atsakydamas į kaltinimus, parduotuvių tinklas „Sports Direct“ išplatino pareiškimą, kuriame teigė, jog su visais darbuotojais elgiasi garbingai ir sąžiningai.
Profesinių Sąjungų atstovai teigė, jog darbo salygos minėtoje įmonėje buvo tiesiog nepakenčiamos. Pasak jų, viena darbuotoja net pagimdė tualete, nes bijojo, jog atsiguldama į ligoninę prarastų savo darbo vietą. Taip pat buvo teigiama, jog darbuotojams buvo siūlomi pastovaus darbo kontraktai mainais į seksualinius santykius.
 
Komiteto pirmininkas Iainas Wrightas teigė, jog liudininkų teigimu darbas „Sports Direct“ labiau panašėjo į Viktorijos laikų fabriką, nei į gerą „High Street“ įmonę. Per praėjusius porą metų greitoji pagalba į „Sports Direct“ sandėlius vyko net 76 kartus,  I. Wrightas pažadėjo jog komitetas ir tolaiu tęs tyrimą ir piržiūrės jog M. Ashley įvykdytus visus savo pažadus ir pageritnų darbo sąlygas.  
  
 
  

Žymos: Darbas, Darbas Anglijoje, išnaudojimas, sports direct, profesinės sąjungos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Policininkas rašo tarnybinį prašymą vyriausiojo komisaro vardu:
„…dėl sunkios materialinės padėties prašyčiau jūsų išduoti radarą ir pervesti mane į Kelių policijos policininko pareigas…“