Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2016-06-07

,,Sports Direct" prekių sandėlyje – vergiškos darbo sąlygos

  
,,Sports Direct" prekių sandėlyje – vergiškos darbo sąlygos
© wikipedia.com
Sport Direct parduotuvė

Didžiausia Jungtinėje Karalystėje veikianti profesinė sąjunga ,,Unite” teigia, jog ,,Sports Direct ‘’ prekių sandėliuose dirbantys darbuotojai bijo pasiskųsti, nes bijo prarasti savo darbus.Darbuotojai, įdarbinti agentūros, negali pasiskųsti, nes už prasižengimus jie yra baudžiami baudos balais. Surinkus šešis balus, yra terminuojamas darbuotojo kontraktas. Baudos balus galima gauti už tai, jog per ilgai užtrunkama tualete, ar pavėluojama grįžto po pertraukos, arba nesutinkama su savo viršininko nuomone.
To pasekoje darbuotojai į darbą ateina išsigandę, sergantys – o tai kenkia jiems patiems ir įtakoja jų darbo našumą. Pasak ,,Unite” atstovų, viena moteris 2014m net pagimdė darbovietės tualete.
 
Darbuotojus bet kada gali patikrinti apsaugos darbuotojai. Tokios patikros gali trukti iki 15 minučių, o jų metu darbuotojams nėra mokami atlyginimai. Vienas iš penkių Sports Direct darbuotojų yra įdarbinti per Agentūras. Jų kontraktai garantuoja 333 darbo valandas per metus, t.y 1.4 valandų per dieną. Tai yra minimalus HMRC reikalavimas.
 
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.