Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   businessinsider.com   |   2017-08-26

Svajonių darbas Londone: atlyginimas – ne tik šešiaženklė suma

  
Svajonių darbas Londone: atlyginimas – ne tik šešiaženklė suma
© pixabay nuotr.
Darbo pasiūlymas internete suviliojo jau 300 pretendentų.
Reikia būti pasiruošus skubiai išvykti – su vaikais gali tekti keliauti tarp šeimos namų įvairiose pasaulio vietose

Auklės darbas – paklausus ir gerai apmokamas visur, tačiau viena Londono šeima už savo atžalų priežiūrą siūlo fantastiškas sąlygas ir atlyginimą.

Specializuotoje darbo pasiūlymų interneto svetainėje aptiktas skelbimas įrodo, kad kai kurie darbdaviai pasiryžę paaukoti išties daug, kad pritrauktų geriausius iš geriausiųjų.
Londone gyvenančios poros pasiūlymas toks: 100 tūkst. svarų sterlingų metinis atlyginimas, apgyvendinimas, aukščiausios klasės maitinimas, galimybė naudotis tokiais automobiliais kaip „Range Rover“, „Maserati“ ar „Porsche“.
 
Darbas – 4 namuose besimokančių vaikų priežiūra, kuriems – 2, 5, 7 ir 15 metų.
 
Tarp papildomų sąlygų nurodoma, kad neretai gali tekti dirbti ištisą parą. Taip pat reikia būti pasiruošus skubiai išvykti – nurodoma, kad net iki 3 kartų per savaitę su vaikais gali tekti keliauti tarp šeimos namų Londone, Atlantoje (JAV), Barbadose ir Keiptaune (Pietų Arfrikos Respublika).
 
Nekvalifikuoti darbuotojai gali net nebandyti laimės – į pokalbį kviečiami tik atitinkamą išsilavinimą turintys kandidatai. Iki šiol šio darbo panoro jau 300 pretendentų. Žurnalo „Business Insider“ apžvalgininkė Tanza Loudenback pastebi, kad tokį atlygį užsidirnti nebus lengva.
 
„Puikus šeimų apsirūpinimas nereiškia gero vaikų elgesio, turtuolių atžalos neretai linkusios nusikalsti. Tačiau juos auklėjantis žmogus vaikams gali padaryti milžinišką įtaką“, – rašė ji.
 
  

Žymos: Darbas Londone, Darbas Anglijoje, Auklė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sudūžta lėktuvas. Tyrimų specialistai randa juodą dėžę. Perklauso. Paskutiniai įrašyti žodžiai, piloto balsas:
– Žiūrėkit kaip moku...