Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Evening Standart ir Tiesa.com inf.   |   2012-03-15

Trečdalis neįgalumo pašalpų gavėjų iš tikrųjų turėtų dirbti

  
Trečdalis neįgalumo pašalpų gavėjų iš tikrųjų turėtų dirbti Vyriausybė nekaltina žmonių sukčiavimu, nes \\\"sistema netinkamai vertino žmones\\\".

Daugiau kaip trečdalis neįgalumą deklaruojančių žmonių iš tikrųjų gali dirbti, atskleidė pirmoji didelė pašalpų gavėjų duomenų analizė. Teigiama, kad net pusė milijono D.Britanijos gyventojų gauna kompensacijas dėl nedarbingumo, nors turėtų ieškotis darbo.

Dar trečdalis galėtų grįžti į darbo rinką, jeigu kreiptųsi ir sulauktų pagalbos. Aiškėja, dar pašalpų iš tikrųjų reikia tik 3 iš 10 dabar išmokas gaunančių žmonių, nes jie tikrai nepajėgtų dirbti. Tyrimas leidžia teigti, kad 9 mlrd. svarų sterlingų siekiančios išlaidos iš biudžeto galėtų būti daug mažesnės. Pareigūnai patikrino 141 tūkst. nedarbingumo išmokų gavėjų, kurie per savaitę siekia iki 94,25 svarų sterlingų, duomenis.
Pareigūnai pranešė, kad 37 proc. kompensacijas dėl neįgalumo gavę žmonės dabar gauna bedarbio išmokas ir turi pradėti ieškoti darbo. Dar 34 proc. galėtų dirbti, jei jiems būtų suteikta tinkama pagalba. Vyriausybės atstovai pabrėžė, kad nekaltina žmonių dėl sukčiavimo, nes „sistema nurašinėdavo žmones“.
 
 
  

Žymos: Nedarbas, Pašalpos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Centrinės Afrikos kanibalų gentis internete paskelbė:
– Su meile ir džiaugsmu priimsime pabėgėlius iš bet kurios pasaulio valstybės…