Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Independent.com, Telegraph.co.uk   |   2016-09-28

Tūkstančiams iškilo pavojus prarasti darbus

  
Tūkstančiams iškilo pavojus prarasti darbus Apie 25 tūkst. britų. iškilo pavojus prarasti darbus.
Jei T. May negali išsklaidyti abejonių dėl ateities derybų dėl „Brexit”, vienintelis kelias išvengti neaiškios situacijos būtų perkelti pagrindines būstines į kitus Europos miestus.

Tūkstančiams Jungtinės Karalystės (JK) darbuotojų iškilo grėsmė prarasti darbus finansiniame sektoriuje. Dėl „Brexit” susiklosčiusios nežinomybės, Amerikos investicijų bankai pareiškė ketinantys perkelti savo būstines į kitas Europos šalis.

Amerikos bankų vadovai išreiškė perspėjimą JK politikams teigdami, kad didieji bankai negali laukti du metus tol, kol bus įteisintas 50 straipsnis ir prasidės JK ir Europos Sąjungos (ES) derybos dėl tolimesnių bendradarbiavimo ir prekybos sąlygų.
Kaip pranešė Cityam.com, tokios investicinės įmonės, kaip „Goldman Sachs”, „Morgan Stanley” ir „BlackRock” svarsto pagrindines operacijas perkelti į kitus ES didžiuosius miestus. Tai reiškštų, kad dėl „Brexit” tūkstančiai britų gali prarasti savo darbo vietas.
 
Tokie nuogastavimai buvo išreikšti šią savaitę Niujorke vykusiame susitikime su JK premjere Theresa May ir didžiųjų Amerikos bankų vadovais.
 
Investitoriai baiminasi dėl to, kad T. May ketina siekti „naudingiausio įmanomo susitarimo savo šaliai” ir iki šiol neišreiškė tikslios savo startegijos ateinančiose derybose.
 
„Jei T. May negali išsklaidyti abejonių dėl ateities derybų dėl „Brexit”, vienintelis kelias išvengti neaiškios situacijos būtų perkelti pagrindines būstines į kitus Europos miestus”, - šaltinis sakė dienraščiui „Telegraph”.
Šiuo metu užsienio investicijų bankuose JK dirba apie 25 tūkst. britų.
 
 
  

Žymos: Darbas Anglijoje, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras sako žmonai:
- Tu niekada nerastum antro tokio kaip aš!
Žmona nusišypso:
- O kas tau sakė, kad aš norėčiau tokio antro?