Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-02-05

Tyrimas patvirtino: rytų europiečiai dirba greičiau už britus

  
Tyrimas patvirtino: rytų europiečiai dirba greičiau už britus
© Geograph.org.uk
Britai teigė kad tokio darbo antrą dieną nedirbtų.

Nacionalinės BBC televizijos organizuotas eksperimentas atskleidė, kad darbuotojai iš Rytų Europos dirba net dešimt kartų greičiau nei vietiniai britai.

Savo jėgas daržovių laukuose vieną dieną išmėginę britai pripažino, kad šis darbas – itin sunkus būdas užsidirbti pragyvenimui.
Eksperimente dalyvavusiems nuo 18 iki 23 metų asmenims iš Plymouth teko užduotis rinkti kopūstus. Jauni darbuotojai kopūstais turėjo užpildyti 2 tūkstančius maišų, į kuriuos telpa apie 10 tūkst. kopūstų galvų.
 
Kopūstų lauko savininkas Grenville Richards BBC žurnalistams atskleidė, kad artinantis „Brexit” vis sunkiau pasamdyti imigrantus darbuotojus, todėl ūkininkas norėtų samdyti daugiau britų.
 
Deja, eksperimentas atskleidė akivaizdžias šios strategijos problemas. Prabėgus vos kelioms valandoms nuo darbo pradžios, britai apie dešimt kartų atsiliko nuo rytų europiečių.
 
Vos po valandos darbo 22-iejų studentė Hettie Burrows paprašė pertraukos, nes jos rankos „neapsakomai sušalo”. Mergina pasišalino į traktorių sušilti.
 
„Aš taip sušalau, tačiau aš nepasiduodu. Praėjusiais metais nubėgau du maratonus. Kodėl negaliu rinkti kopūstų”, - sakė mergina.
 
18-metis studentas Conoras Stevensas prisipažino, kad antrą dieną tokio pačio darbo dirbti negalėtų. Tuo tarpu kitas darbininkas jam antrino, kad jis nė už ką nedirbtų tokio darbo antrą dieną iš eilės.
 
  

Žymos: Emigrantai, Darbas Anglijoje, Brexit,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteris, nusėta mėlynėmis, ateina pas šeimos gydytoją ir pasakoja, kad ją sumušė vyras. Gydytojas stebisi: „Aš maniau, kad jis išvykęs“. Moteris: „Aš irgi maniau“.