Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2017-04-10

Už valandą darbo žadama mažiausiai 10 svarų

  
Už valandą darbo žadama mažiausiai 10 svarų
© pixabay nuotr.
Politikai tikina žinantys būdą, kaip pakelti minimalią algą.
Pagal dabartinių valdančiųjų planus, 2020-aisiais minimalus atlyginimas turėtų būti ne didesnis nei 9 svarai.

Pagrindinės Jungtinės Karalystės politinės partijos jau pradeda pasiruošimą ateinantiems rinkimams ir stengiasi pritraukti balsus. Politikų metodai nesikeičia – žadama šviesesnė ateitis.

Rinkimai į šalies parlamentą vyks 2020 metais, tačiau po truputį jiems ruošiamasi jau dabar. Po trijų metų bus renkama ne 650, o 600 parlamento narių – jų skaičių nutarta sumažinti. Po 2015-ųjų rinkimų daugiausiai vietų (330) turi valdantieji konservatoriai, 229 vietas užėmė pagrindinės opozicinės leiboristų partijos atstovai.
Likusias 89 vietas išsidalijo smulkiosios šalies partijos.
 
Leiboristų vadovas Jeremy Corbyn‘as pirmadienį viešėdamas Lutone potencialiems rinkėjams pareiškė, kad jeigu jo vedama partija ateinančiuose rinkimuose laimės daugiausiai vietų, šalyje minimalus valandinis atlyginimas jau tais pačiais metais pakils iki 10 svarų sterlingų.
 
Pagal dabartinių valdančiųjų planus, 2020-aisiais minimalus atlyginimas turėtų būti ne didesnis nei 9 svarai sterlingai per valandą, nuo šių metų balandžio jis yra 7,50 £.
 
Rinkimai, kurių metu bus išrinktas parlamentas 5 metams, vyks 2020 m. gegužės 7 dieną.
 
 
  

Žymos: Rinkimai, Darbas Anglijoje, Minimali alga

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.