Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2018-05-30

Užkandinių darbuotojams – solidžios premijos už nieką

  
Užkandinių darbuotojams – solidžios premijos už nieką
© Marco Verch nuotr.
Britų tinklo užkandines nupirko užsieniečiai.
Tą savaitę, kai bus užbaigtas sandoris, išrašant algalapius visiems darbuotojams bus pridėta ir premija

Visi užkandinių tinklo „Pret a Manger“ darbuotojai – nuo vadovų iki eilinio kavos ruošėjo – netrukus sulauks malonių staigmenų savo sąskaitose: gaus keturženkles premijas.

Taip pažymimas tinklo pardavimas – šiuo metu jį valdanti Jungtinėje Karalystėje registruota privataus kapitalo bendrovė „Bridgepoint“ parduoda užkandines vokiečių valdomai investicijų grupei „JAB Holdings“. Ši pastaraisiais metais perka ne pirmą kavinių ar užkandinių tinklą.
„Bridgepoint“ šis sandėris atneš 1,5 milijardo svarų sterlingų. Panašu, kad pelnu bendrovė pasiruošusi dalintis su visais be išimties darbuotojais. Antradienį „Pret a Manger“ vadovas Clive’as Schlee paskelbė, kad formaliai užbaigus pardavimą visiems tinklo darbuotojams nepriklausomai nuo užimamų pozicijų bus išmokėtos vienkartinės 1 000 svarų sterlingų premijos.
 
Šiuo metu tinkle dirba 12 tūkst. darbuotojų.
 
„Tą savaitę, kai bus užbaigtas sandoris, išrašant algalapius visiems darbuotojams bus pridėta ir premija. Tai bus smagus atsitiktinumas tiems, kurie vos pradėjo dirbti“, – sakė C. Schlee.
 
„The Guardian“ žurnalistai antradienį ryte Londone pasiteiravo „Pret a Manger“ darbuotojų, ką jie mano apie tokį vadovybės sprendimą, tačiau ne visi patikėjo tokia žinia.
 
„Ką? Kodėl? Kodėl kiekvienam duos po tūkstantį svarų sterlingų? Jiems nereikia duoti mums pinigų jeigu parduoda kompaniją“, – klausinėjo Fatu, tinkle dirbanti jau penkerius metus, o kai galiausiai buvo įtikinta, kad tai tiesa, atsakė, jog neplanuotus pinigus taupys.
 
„Nupirksiu mamai dovaną, o likusius pinigus taupysiu. – Sakė iš Rumunijos atvykusi ir pagal sesers rekomendaciją tinkle įsidarbinusi Lidia-Alexandra Sipos. – Darbdavys tikrai gerai mumis rūpinasi, moka 9,70 £ už valandą darbo, turiu galimybę jį derinti su studijomis.“
1986 metais Londone įkurtas „Pret a Manger“ šiuo metu valdo per 500 užkandinių ne tik JK, bet ir JAV, Kinijoje ir Dubajuje, per metus jos savininkams uždirbo apie 879 mln. svarų sterlingų pelno.
 
  

Žymos: Darbas Anglijoje, premijos, pret a manger

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Policininkas išprievartavo merginą. Pasodino abudu. Policininką už išprievartavimą, merginą – už pasipriešinimą pareigūnui.